Demi Rose niczym nimfa. Cienka suknia odsłoniła wszystko

Demi Rose wciąż zachwyca nowymi sesjami zdjęciowymi, a tym razem przeszła samą siebie, wyglądając niczym nimfa. Modelka pozowała przy pięknym wodospadzie w niezwykłej kreacji i przyciągnęła tym uwagę fanów.

Demi Rose zachwyca fanów tym, jak wygląda
Demi Rose zachwyca fanów tym, jak wygląda KP PICS / BACKGRIDAgencja FORUM

Demi Rose ponownie na Saint Lucia. Wyspa urzekła modelkę

Demi Rose, która w swoich mediach społecznościowych zebrała już prawie 20 milionów fanów, wciąż przyciąga ich uwagę i zabiega o to, by obserwatorów przybywało.

Fani na całym świecie zachwycają się jej modelingowym talentem Demi Rose i chętnie śledzą jej karierę. Tym razem Brytyjka o kolumbijskich korzeniach zachwyciła internautów sesją zdjęciową spod wodospadu na wyspie Saint Lucia.

Ten karaibski kraj powala na kolana swoim pięknem przyrody i Demi Rose doskonale pasuje swoją urodą do otoczenia. Dlatego nic dziwnego w tym, że zdjęcia zrobiły taką furorę.

Przepiękna sesja zdjęciowa Demi Rose. Gwiazda wygląda oszałamiająco

Demi Rose zapozowała w zwiewnej narzucie, która wykonana była z niezwykle cienkiej tkaniny. Pod spodem było widać wszystko i Demi Rose kolejny raz pokazała światu swoją oszałamiającą figurę.

W komentarzach fani nie szczędzili Demi Rose komplementów i nie kryli zachwytu jej urodą. Trzeba przyznać, że ich ulubienica z sesji na sesję robi coraz większe wrażenie.

Sablewska w "Zdanowicz pomiędzy wersami": Nie akceptowałam siebie INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas