Reklama

Reklama

Demi Rose pokazuje pośladki w odważnym gorsecie!

Demi Rose, modelka i influencerka, która na Instagramie zgromadziła już pokaźną sumę ponad 19 tysięcy fanów wybrała się na uwielbiany przez gwiazdy Festiwal Coachella na pustyni Colorado w Kalifornii. Stylizacja, którą przygotowała na to wydarzenie zaskoczyła nawet jej najwierniejszych fanów!

Jak wynika z Instagrama Demi Rose, brytyjska modelka wzięła udział w uwielbianym przez gwiazdy festiwalu po raz pierwszy. Impreza, którą pokochały też polskie gwiazdy takie jak Marcelina Zawadzka czy Maffashion co roku gromadzi tłumy, spragnione dobrej zabawy i występów pierwszoligowych zespołów. 

Festiwal Coachella to także okazja do zaprezentowania swoich oryginalnych i przygotowywanych już wiele miesięcy wcześniej stylizacji, o których później piszą najważniejsze magazyny i serwisy modowe ze świata. Demi Rose wzięła to sobie do serca i przygotowała na Coachellę bardzo odważną kreację! 

Reklama

Demi Rose chwali się pośladkami w seksownym gorsecie!

Demi Rose zamieściła właśnie na Instagramie fotki, prezentujące jej oryginalną, festiwalową kreację. Modelka pozuje na nich w seksownym, nabijanym brylantami gorsecie z golfem, do którego dobrała wysokie kowbojki i małą torebkę w kształcie radyjka. 

Seksowna modelka zamieściła także filmiki, na których przechadza się w tym odważnym zestawie pod sceną. Widać na nich, że kreacja odsłoniła prawie całkowicie imponujące pośladki Demi, która znana jest ze swoich bardzo kobiecych kształtów:

- "Wow", "Wyglądasz niesamowicie", "Seksowna", "Perfekcyjna" - piszą fani, zachwyceni stylizacją Demi. 

Jak wam podoba się w tej festiwalowej odsłonie?

***

Zobacz również:

Elsa Hosk kusi na Instagramie w seksownej bieliźnie

Kim Kardashian prezentuje kształty w srebrnej sukience

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Rose | Monika Pietrasińska | Coachella 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy