Reklama

Reklama

Demi Rose wije się na pomoście w gorsecie. Fani oniemieli

Demi Rose doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę mediów i fanów. Jej gorące zdjęcia rozpalają zmysły każdego, kto tylko na nie spojrzy. Tym razem nie było inaczej, gdy gwiazda pokazała zdjęcie w bardzo kobiecym gorsecie.

Demi Rose zachwyca w kusym gorsecie. Co za ciało!

Demi Rose jest przyzwyczajona do tego, że wygląda idealnie jak na zdjęciach podczas noszenia niewielkich ilości materiału. Tym razem także zachwyciła swoim ciałem, odziana w pikantny, złoto-niebieski koronkowy gorset, gdy pozowała na słonecznym pomoście.

 27-letnia modelka dopełniła swój skąpo odziany wygląd parą niebieskich szpilek ze spiczastymi czubkami i warstwowym naszyjnikiem.

Zdjęcie zostało zrobione najpewniej w Grecji, gdzie ostatnio wypoczywała. Gwiazda jest znana z tego, że kocha podróże, a one obfitują w wyjątkowo piękne zdjęcia, na których prócz samej Demi Rose widać cudowne okoliczności natury. 

Reklama

Gwiazda kocha przebywać w pięknych miejscach i robić tam sesje zdjęciowe, co zawsze doceniają jej fani. Piękna brunetka podróżuje po całym świecie w ostatnich tygodniach po tym, jak pojawiła się w stroju inspirowanym egipską królową na festiwalu Burning Man w Nevadzie.

Od tego czasu nieprzerwanie zwiedza i poznaje nowe zakątki Europy, do której przyleciała z USA. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Rose

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy