Reklama

Reklama

Doda relaksuje się na wakacjach! Uciekła od problemów?

Doda ostatnio miała niezwykle stresujący czas w związku z aferą wokół filmu "Dziewczyny z Dubaju", gdzie pełni rolę producentki kreatywnej. Gwiazda postanowiła zadbać o swoje zdrowie i odciąć się chociaż na chwilę od problemów z produkcją dzieła. Wyjechała na krótkie wakacje i, patrząc na nowe zdjęcie, widać, że wyjazd jej służy!

Doda i Emil Stępień ujawniają rodzinne problemy

 Doda i Emil Stępień rozpętali medialną wojnę. W czerwcu piosenkarka w końcu oficjalnie ustosunkowała się od krążących od miesięcy plotek na temat jej związku z mężem. 

Pogłoski okazały się być prawdzie i faktycznie Doda i Emil od dawna nie tworzą kochającego się małżeństwa. 

Gdy sprawa zdążyła nieco przycichnąć, a Doda odnalazła szczęście w nowym związku, to pojawił się nowy problem. 

Celebrytka opublikowała w swoich mediach społecznościowych nagranie, jak stoi pod studiem nagrań wraz z reżyserką filmu - Marią Sadowską i nie mogą dokończyć montażu filmu. Decyzją Emila Stępnia panie otrzymały zakaz wstępu do budynku. 

Od tego momentu ruszyła medialna przepychanka między Dorotą Rabczewską a jej mężem, gdzie obydwie strony prócz ujawniania sytuacji związanej z tworzeniem filmu, zaczęły wywlekać rodzinne problemy i nieprzyjemne, prywatne sytuacje. 

Reklama

Doda wyjechała z Polski! Uciekła od problemów?

Doda zmęczona napiętą sytuacją postanowiła opuścić Polskę i nieco odpocząć, odcinając się od problemów. Gwiazda poleciała do Lizbony, skąd opublikowała już pierwsze zdjęcie. 

Piosenkarka pozuje na jednej z najsłynniejszych ulic tego miasta, Pink Street, gdzie między budynkami rozwieszone są kolorowe parasole, a bruk jest różowy. 

Sama Doda wygląda fenomenalnie! Podkreśliła swoją szczupłą sylwetkę dość kusą stylizacją - asymetrycznym topem i krótką spódniczką, odsłaniającą zgrabne nogi. 

Patrząc na Dorotę, trudno domyślać się, że mierzy się z tak poważnymi problemami. Wakacje w trakcie kryzysu najwyraźniej jej służą i gwiazda wróci pełna energii do działania. 

***
Zobacz również: 

Emil Stępień chce postawić Dodzie pomnik! Co za zwrot akcji!

Doda na nagraniu z dzieciństwa. To wideo jest hitem


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Emil Stępień | Dziewczyny z Dubaju

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy