Reklama

Reklama

Doda tuż przed Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie wystosowała apel!

Doda jest jedną z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie i fani artystki nie mogą doczekać się aż pojawi się ona na scenie podczas tego wydarzenia. Zanim to jednak nastąpi, artystka wystosowała emocjonalny apel do mediów, troszcząc się o swoje życie prywatne.

Doda szczerze o rozstaniu z mężem

 Dorota Rabczewska, lepiej znana jako Doda dawno była niewidziana na scenie. Przez pandemię koronawirusa artyści zawiesili swoją działalność koncertową i Doda również dależy do tego grona. 


Gwiazda jest podekscytowana faktem, że po 1,5 roku pojawi się przed publicznością i to na niezwykle ważnym wydarzeniu, bo na Polsat Superhit Festiwal w Sopocie, który rozpoczął się 25 czerwca. 

Zanim jednak 26 czerwca Doda pojawi się na scenie i rozgrzeje publiczność do czerwoności, wystosowała ona gorący apel do mediów. 

Przy okazji takich koncertów i wydarzeń kulturowych, jakim jest Festiwal, artyści chętnie rozmawiają nie tylko z fanami, ale także z mediami, udzielając wywiadów. 

Dorota Rabczewska postanowiła zaapelować o nieporuszanie w rozmowach z nią tematów związanych z życiem osobistym. Oczywiście chodzi o rozstanie z mężem, Emilem Stępniem. 

Reklama

Doda - prośba o uszanowanie prywatności

9 czerwca Doda wydała oficjalne oświadczenie, w którym powiadomiła fanów o rozstaniu z Emilem, czym zaskoczyła wszystkich. Tym razem wyjawiła, kiedy dokładnie zapadła decyzja o tym, że pragną iść przez życie osobno. 

Temat rozstania, rozwodu zawsze jest przykry dla byłych partnerów i nie ma w prośbie gwiazdy nic zaskakującego. Zarówno Dorota Rabczewska, jak i jej fani chcą skupić się teraz tylko na jednym - na doskonałym występie podczas Polsat SuperHit Festiwal!

***
Zobacz również: 

Polsat SuperHit Festiwal. Kreacje gwiazd. Spójrzcie tylko na Sykut!

Doda: "Jestem zodiakalnym Wodnikiem, więc cenię wolność". Pierwszy wywiad po ogłoszeniu rozwodu!  

Doda zaskakuje na scenie! Te stroje wywołały skandal

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje