Reklama

Dominika Gwit-Dunaszewska ogłosiła radosną nowinę. Fani nie kryją wzruszenia

Dominika Gwit celebruje każdą chwilę macierzyństwa. Aktorka ważnymi momentami dotyczącymi rozwoju jej synka dzieli się w mediach społecznościowych. Ostatnio przekazała w sieci radosną informację. Fani nie kryją wzruszenia.

Dominika Gwit-Dunaszewska - polska aktorka i dziennikarka, którą widzowie doskonale pamiętają m.in. z seriali "Przepis na życie" oraz Singielka, a także filmu "Galerianki", w styczniu br. po raz pierwszy została mamą. Celebrytka informacją o ciąży, a potem przebiegu przygotowań do powitania na świecie synka dzieliła się w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją obecnie 200 tys. internautów, z którymi jest w stałym kontakcie. Dla Gwit macierzyństwo jest spełnieniem marzeń - przed zajściem w ciąże aktorka leczyła się w jednej z warszawskich klinik. Z pomocą specjalistów udało się powitać na świecie długo wyczekiwanego potomka.

Reklama

Zobacz też: Dominika Gwit pokazała formę po porodzie. Podjęła ważną decyzję

Dominika Gwit pokazuje kulisy macierzyństwa w mediach społecznościowych

Odkąd Dominika Gwit-Dunaszewska i jej mąż Wojciech Dunaszewski zostali rodzicami ich świat odwrócił się do góry nogami. Aktorka nie kryła swojego szczęścia i od samego początku dzieliła się ważnymi chwilami podczas opieki nad maluszkiem w mediach społecznościowych. Rodzinne spacery, wyjazdy i momenty czułości chętnie uwieczniała na zdjęciach i publikowała w sieci. Tym razem ma dla fanów fantastyczną nowinę.

Czytaj także: Spektakularne metamorfozy gwiazd. Trudno je poznać na starych zdjęciach

Dominika Gwit ogłosiła wspaniałą wiadomość. Chodzi o jej 9-miesięcznego synka

Gwit zamieściła ostatnie zdjęcie, na którym widzimy jak przytula swoje dziecko i przy okazji przekazała wspaniałe wieści. U jej niespełna 9-miesięcznego synka kilka dni temu pojawiły się równocześnie dwa ząbki. Aktorka nie kryje radości.

Fani na tę wieść komentowali post na potęgę. Młode mamy dzieliły się swoimi historiami dotyczącymi ząbkowaniem i komplementowały zdjęcie Gwit z niemowlęciem.

- Na pewno mu wygodnie, taki wtulony do mamy. Gratuluje zębów - czytamy w komentarzach

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy