Dominika Gwit pokazała formę po porodzie. Podjęła ważną decyzję

Dwa tygodnie temu w życiu Dominiki Gwit-Dunaszewskiej zaszły ogromne zmiany. Aktorka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kilkanaście dni po porodzie gwiazda podjęła ważną decyzję. Internauci nie mogą wyjść z podziwu.

18 stycznia Dominika Gwit po raz pierwszy została mamą
18 stycznia Dominika Gwit po raz pierwszy została mamąPawel Wodzynski/East NewsEast News

W sierpniu ubiegłego roku Dominika Gwit podzieliła się ze światem radosną nowiną. Przez kilka kolejnych miesięcy skrzętnie relacjonowała przebieg ciąży, by 18 stycznia ogłosić, że została szczęśliwą mamą. Na razie nie wiadomo jednak jakie imię aktorka oraz jej mąż nadali swojemu synkowi.

"Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy. Mama i Tata" - napisała pod pierwszą fotografią z maluszkiem szczęśliwa mama.

Dominika Gwit wskoczyła w sukienkę dwa tygodnie po porodzie. "Kwitnąco!"

Czas leci, a od porodu Dominiki Gwit minęły już niemal trzy tygodnie. Aktorka chętnie dzieli się z internautami kolejnymi przemyśleniami na temat nowej roli, bacznie pilnując jednak, aby w sieci nie pojawiło się zdjęcie twarzy synka.

Internauci, którzy pokochali Dominikę Gwit za jej szczerość, poczucie humoru oraz ogromny dystans, nie mogą narzekać. Gwiazda systematycznie dostarcza im bowiem kolejnych informacji na temat jej codzienności z maluchem. Niedawno aktorka podjęła ważną decyzję. Odrzuciła w kąt dresy i zaprezentowała się fanom w wiosennej sukience, prezentując tym samym swoją formę zaledwie dwa tygodnie po narodzinach dziecka.

Po długich miesiącach noszenia wygodnych, domowych ubrań gwiazda postawiła na długą, zwiewną sukienkę w drobne, białe stokrotki. "Wyszłam z dresów. Wiosno - czekam" - napisała Dominika Gwit. Jak się okazało - kreacja jest dla niej wyjątkowo ważna. To właśnie w niej aktorka ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

W komentarzach pod fotografią zaroiło się od komplementów. "Piękna mama", "Pięknie wyglądasz, macierzyństwo Ci służy", "Wyglądasz kwitnąco" - piszą internauci.

***

Zobacz również:

Kobieta "tą starszą" w związku. "Już czerstwa, zamieni ją na nowszy model". Magda Boczarska - "Zdanowicz pomiędzy wersami"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas