Reklama

Reklama

Dorota Gardias jest wdzięczna fanom za wsparcie! Pokazała wiadomości!

Dorota Gardias przechodzi ostatnio trudne chwile. Niedawno ogłosiła, że boryka się z chorobą - guzem piersi, a także została niedawno oskarżona o posługiwanie się fikcyjnymi fakturami. Fani pogodynki nie zawiedli jej i starają się dodać gwieździe jak najwięcej wsparcia.

Dorota Gardias walczy z chorobą

 Dorota Gardias, to pogodynka, która zyskała sympatię widzów dzięki swojej skromności i łagodnemu usposobieniu. Zawsze życzliwa i z poczuciem humoru zgromadziła całkiem spore grono fanów. 

Nie uczestniczyła w zbyt wielu skandalach i nie zależało jej na rozgłosie. Do tej pory skupiała się na życiu rodzinnym, wychowaniu ukochanej córeczki i oczywiście na pracy. 

Ostatnio jednak o gwieździe zrobiło się głośno - najpierw za sprawą choroby. Okazało się, że Dorota walczy z nowotworem piersi. Obecnie gwiazda jest już po operacji, w której nie obyło się bez komplikacji. 

Dorota Gardias oskarżona o posługiwanie się fikcyjnymi fakturami

Zamiast jednak skupić się na powrocie do zdrowia, gwiazda musiała wydać oświadczenie w zupełnie innej sprawie. Okazało się, że pogodynka usłyszała zarzuty o posługiwanie się fikcyjnymi fakturami.

Pogodynka usłyszała oskarżenia o kupno pięciu faktur dot. obsługi różnych imprez. Faktury ponoć opiewały na kwotę 35 tys. zł brutto, a w tym także ponad 8 tys. zł podatku VAT.

W oświadczeniu prezenterka zapewniła o swojej niewinności: 

Reklama

W obronie Doroty stanął jej kolega z pracy, Bartek Jędrzejak, zapewniając o jej niewinności. O tym, że Dorota ma czyste sumienie są także przekonani jej fani, którzy postanowili dodać jej otuchy w wiadomościach, które Dorota udostępniła w swoich mediach społecznościowych. 

Ogrom wiadomości zaskoczył samą prezenterkę, która okazywała także wdzięczność swoim fanom. 

"Jesteście kochani... dziękuję Wam" - pisała wzruszona Dorota Gardias.

***
Zobacz również: 

Dorota Gardias z zarzutami, a teraz taka sensacja! W TVN aż huczy od plotek!

Dorota Gardias świętuje urodziny córki 
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje