Reklama

Reklama

Dorota Szelągowska wyznała, że jej córka ma wadę serca

Dorota Szelągowska, gwiazda TVN rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. W najnowszym wpisie na Instagramie zrobiła jednak wyjątek. Zdradziła, że jej trzyletnia córka Wanda ma wadę serca i z tego powodu kilka miesięcy temu trafiła do szpitala w Warszawie.

Dorota Szelągowska zdobyła się na ważne wyznanie

 Z każdym rokiem popularność programów o remontowaniu i wykańczaniu wnętrz rośnie, a niekwestionowaną gwiazdą tego typu produkcji jest Dorota Szelągowska. Obecnie jest prowadzącą aż czterech cykli - w TVN Style i HGTV: "Dorota inspiruje", "Domowe rewolucje", "Dorota was urządzi", a jej najbardziej znany program to "Totalne remonty Doroty Szelągowskiej", który jest hitem ramówki TVN. 

W tym show Szelągowska i jej ekipa remontowa odnawiają i wykańczają domy oraz mieszkania osobom, które na co dzień poświęcają się dla innych ludzi, a swoje potrzeby stawiają na ostatnim miejscu. Każdy odcinek jest pełen wzruszeń, łez szczęścia i dobrych emocji. 

Dorota Szelągowska zasadę z tego programu postanowiła przenieść także do swojego życia, o czym opowiedziała w najnowszej relacji na Instagramie.

Gwiazda TVN rozpoczęła od osobistego wyznania, że jej córka Wanda urodziła się z wadą serca. Z tego powodu musiała być hospitalizowana w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W czasie pobytu w szpitalu dziewczynką opiekowała się jej mama i tak wspomina ten okres swojego życia.

Reklama

W podziękowaniu za leczenie córki i opiekę, jaką dostała w CZD, gwiazda postanowiła się odwdzięczyć tym, co umie robić najlepiej, czyli remontem. Do metamorfozy wybrała pomieszczenie, które najbardziej tego potrzebowało, czyli łazienkę. 

"Dziś zaczynamy remont łazienki. To bardzo potrzebna rzecz i niepełnosprawnym, i rodzicom" - powiedziała Szelągowska i zapewniła, że nie robi tego w ramach zawodowych zleceń. 

"To jest mój prywatny projekt, myślę, że trzeba zwracać różne rzeczy, jak się ma dużo. Trzymajcie kciuki za nas, bo musimy to zrobić szybko i dobrze. Cieszę się ogromnie" - powiedziała na koniec gwiazda.

Szelągowska zapowiedziała też, że łazienka będzie w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych i zostanie wyposażona w pralkę oraz suszarkę, czego jej, jako mamie opiekującej się małą pacjentką, w szpitalu bardzo brakowało. 

Cały remont potrwa sześć dni, razem z Szelągowską w ten projekt zaangażowała się także jej ekipa remontowa, która na co dzień współpracuje z nią przy programach telewizyjnych.

Zmiany w życiu Doroty Szelągowskiej

W prywatnym życiu Doroty Szelągowskiej zaszło w ostatnim czasie sporo zmian. Gwiazda TVN rozwiodła się kilka tygodni temu z trzecim mężem, reżyserem Michałem Wawro, który jest ojcem małej Wandy. 

Szelągowska ma także dorosłego syna Antoniego z pierwszego małżeństwa z aktorem Pawłem Hartliebem. 

Jej drugim mężem był kompozytor Adam Sztaba. Jak donoszą media, gwiazda TVN znów jest zakochana, jednak najnowszy związek na razie utrzymuje w tajemnicy.PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje