Reklama

Reklama

Drew Barrymore odwiedziła szpital psychiatryczny. Była w nim półtora roku

Drew Berrymore wielokrotnie opowiadała w wywiadach o swojej trudnej, naznaczonej wyniszczającą walką z nałogami, młodości. Laureatka Złotego Globu po raz kolejny postanowiła wrócić wspomnieniami do tamtego etapu życia. W najnowszym odcinku swojego autorskiego programu gwiazda pokazała nagranie z wizyty w szpitalu psychiatrycznym, do którego trafiła w wieku 13 lat. „To dla mnie ważne, by podzielić się z ludźmi tą częścią mojej przeszłości” – wyznała aktorka nie kryjąc wzruszenia.

Drew Barrymore należy do grona gwiazd, które ciemną stronę show-biznesu znają aż za dobrze. Od chwili, gdy jako urocza sześciolatka zachwyciła widzów w filmie "E.T." w reżyserii swojego ojca chrzestnego, Stevena Spielberga, regularnie pojawiała się na dużym ekranie, zyskując coraz większą popularność i uznanie w branży. Wcześnie zdobyta sława pozbawiła ją jednak normalnego dzieciństwa i popchnęła w szpony nałogów. Jako nastolatka Barrymore była uzależniona od narkotyków i alkoholu, a w wieku 14 lat próbowała popełnić samobójstwo. Jak wielokrotnie przyznawała w wywiadach, była wyjątkowo krnąbrnym dzieckiem, nad którym nikt nie sprawował należytej kontroli.

Reklama

W wieku 13 lat aktorka trafiła do szpitala psychiatrycznego Van Nuys w Los Angeles, gdzie spędziła 18 miesięcy. Okres ten wspomina jako źródło traumy, która towarzyszyła jej przez większość życia. Barrymore postanowiła teraz skonfrontować się z bolesnymi wspomnieniami i odwiedziła tę placówkę z kamerami. Nagranie z wizyty w ośrodku pokazała w najnowszym odcinku swojego autorskiego programu "The Drew Barrymore Show".

- wyjawiła ze łzami w oczach aktorka.

Drew Barrymore: Nigdy nie stracę z oczu tej części mojej historii

Barrymore podkreśliła, że chciałaby swoją opowieścią zainspirować innych i pokazać, że nawet będąc na dnie, możemy odmienić swoje życie.

- zaznaczyła gwiazda.

I dodała, że powrót do szpitala, do którego trafiła przed laty, była dla niej swego rodzaju terapią.

- wyznała Barrymore.

Przeczytaj też:

Niepokojąca polityka linii lotniczych Emirates. Stewardesy przerywają milczenie

Jak kochają się w innych krajach? Mapa seksu zdradza, jaką pozycję uwielbiają Polacy!

"Królowe Życia". Gabriel Seweryn ujawnia kulisy związku z Grabiasem: "Nie sypialiśmy ze sobą"

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: Drew Barrymore | Barrymore Drew

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje