Edyta Pazura pomalowana kredkami. Co się stało?

Edyta Pazura podzieliła się ostatnio z fanami zdjęciem, na którym leży w wannie z twarzą pomalowaną kredkami. Okazuje się, że za makijaż odpowiedzialna jest córka gwiazdy.

Edyta Pazura pozuje w niecodziennym makijażu
Edyta Pazura pozuje w niecodziennym makijażuEast News

Edyta Pazura bardzo chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami najdrobniejszymi szczegółami z jej życia prywatnego. Ślub z Cezarym Pazurą niewątpliwie odmienił jej życie pod wieloma względami, również pod tym medialnym. Choć małżonków dzieli spora różnica wieku, obydwoje bardzo się wspierają, a Edyta jest nawet menadżerem Cezarego. Są szczęśliwymi rodzicami trzech pociech: Amelii, Antoniego oraz Rity.

To właśnie najmłodsza pociecha jest odpowiedzialna za makijaż na najnowszym zdjęciu, które wstawiła Edyta Pazura. 

"Złota rączka" - podpisała zdjęcie gwiazda. Widać, że obydwie miały mnóstwo zabawy i radości ze wspólnie spędzonego czasu.

"Doskonałość roku jej wysokość Rita 2021", "Rośnie w domu stylistka" - komentowali zachwyceni makijażem wykonanym przez Ritę internauci.

Nie zabrakło też zachwytów nad samą Edytą: "Ogólnie nie komentuje, wolę popatrzeć, poczytać post, ale tym razem muszę. Takich kobiet jak P. Edytka na insta jest znikoma ilość. Piękna, zdolna, skromna, Normalna mama żona, sexi laska za razem. Naturalność sama w sobie bez plastikowego fałszu i lansu. Serdeczne pozdrawiam i życzę pani wszystkiego co najlepsze" - napisała jedna z internautek.

A co wy sądzicie o postach Edyty Pazury?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas