Reklama

Reklama

Esmeralda Godlewska przesadza z poprawianiem urody na zdjęciach?!

Esmeralda Godlewska jest barwną postacią polskiego show-biznesu, jednak nie da się ukryć, że gwiazda ma pewne problemy prywatne, które wpływają na jej karierę. Dodatkowo brak pewności siebie, wahania wagi i nastroju powodują kolejne problemy. Tym razem fani zaniepokoili się nowymi zdjęciami Esmeraldy.

Esmeralda Godlewska przesadziła ze zdjęciami?

 Esmeralda Godlewska dała się poznać swoim fanom jako nieco szalona i rozrywkowa osoba, ale mająca także spore problemy w życiu prywatnym. Niestronienie od używek, zaburzenia natury psychicznej i epizody depresyjne, spowodowały, że musiała ona poddać się leczeniu. 

Gwiazda niezbyt dobrze radzi sobie z przeciwnościami losu, nawet takimi jak wygląd, czy nadwaga. 

To właśnie z nadprogramowymi kilogramami gwiazda boryka się cyklicznie, o czym mówiła otwarcie podczas wywiadów, czy w swoich mediach społecznościowych. 

Esmeralda nie stroni także od zabiegów medycyny estetycznej. Jej twarz zmienia się cały czas, ale i najwyraźniej to nie wystarcza gwieździe. Najnowsze zdjęcia, które pojawiły się na jej profilu w mediach społecznościowych, najprawdopodobniej zostały poddane dodatkowo obróbce graficznej. 

Wierni fani oczywiście nie szczędzili jej komplementów pod opublikowanymi fotografiami, ale nie brakowało także słów krytyki. Trudno nie zauważyć mocnej przeróbki publikowanych zdjęć.  

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Esmeralda Godlewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje