Ewa Farna zrobiła furorę na sopockiej scenie. Założyła lateksowe kozaki

Ewa Farna była jedną z gwiazd trwającego nadal Top of the Top Sopot Festival. Stylizacja piosenkarki zrobiła furorę – Farna postawiła na outfit, w którym uwagę przyciągały dwa elementy: lateksowe kozaki i fantazyjna marynarka.

Ewa Farna
Ewa FarnaMWMedia

Ewa Farna zaczęła karierę w wieku 12 lat. Zadebiutowała wówczas na czeskim rynku muzycznym - w Polsce stała się popularna trochę później. Muzyczną przygodę w naszym kraju zaczęła od wydanego w 2007 roku albumu "Sam na sam", z którego pochodził hit "Tam gdzie nie ma dróg". Krążek był polskojęzycznym odpowiednikiem czeskiego "Měls mě vůbec rád".

Ewa Farna: kariera i życie prywatne

Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce i Czechach
Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce i CzechachNiemiecAKPA

Kolejne albumy tylko potwierdziły jej wielki talent - "Cicho" i "EWAkuacja" zyskały u nas ogromną popularność, a przeboje takie jak "Cicho" czy "Bez łez" nucił chyba każdy z nas. Jej kariera trwa nieprzerwanie do dziś, czego dowodem jest również ostatni występ podczas Top of the Top Sopot Festival.

Farna w ostatnich latach zajmowała się nie tylko muzyką. Była jurorką w kilku programach telewizyjnych w Polsce i Czechach. Były to m.in. "X Factor" czy "Idol". Prywatnie Farna jest żoną Martina Chobota, za którego wyszła za mąż w 2017 roku. Piosenkarka w 2019 roku po raz pierwszy została mamą - na świat przyszedł wówczas synek pary, Artur. W 2022 roku parze urodziła się córeczka Ella.

Dyskografię artystki zamyka póki co album "Umami" z 2022 roku (wydanie polskie). To z niego pochodził utwór "Ciało", który porusza ważny temat: akceptację swojego ciała i zmian, na które nie mamy wpływu.

Ku uciesze fanów, Ewa Farna była jedną z gwiazd tegorocznego Top of the Top Sopot Festival. W ramach koncertu Summer Vibes zaśpiewała "Ulubioną rzecz" i "Na skróty".  Piosenkarka nie zawiodła i prócz muzycznych doznań zaserwowała również stylizację, która zrobiła furorę. Było oryginalnie, kreatywnie i z kolorem!

Zobacz też:

Ewa Farna zrobiła furorę w lateksowych kozakach. Stylizacja zrobiła furorę

Ewa Farna na sopockiej scenie
Ewa Farna na sopockiej sceniePawel Wodzynski/East NewsEast News

Ewa Farna zaprezentowała się w długiej, fantazyjnej marynarce w odcieniach zieleni i fioletu. Założyła pod nią kremową mini sukienkę, która wyeksponowała jej nogi. Mocnym punktem stylizacji były również lateksowe kozaki sięgające nad kolano. Oryginalną stylizację uzupełniła okrągłymi kolczykami. Trzeba przyznać, że Ewa Farna pod względem modowym również zrobiła niemałe show. Uwagę zwracała też fryzura gwiazdy - Farna splotła włosy w długi warkocz.

Jak wam się podoba w takiej stylizacji?

Ewa Farna w oryginalnej stylizacji
Ewa Farna w oryginalnej stylizacji Pawel Wodzynski/East NewsEast News

***

Tak działa mechanizm "zajadania" stresu. Nowe ustalenia australijskich naukowców Newseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas