Reklama

Reklama

Ewa Minge pochwaliła się kotem. Ma słabość do tej rasy

Ewa Minge ma słabość nie tylko do mody, ale również do swoich pupili. Znana projektantka od czasu do czasu publikuje zdjęcia zwierzaków w mediach społecznościowych i niedawno znów to zrobiła. Pokazała jednego ze swoich kotów. Jaka to rasa?

54-letnia Ewa Minge, która jest jedną z najpopularniejszych polskich projektantek mody, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Na jej profilu często pojawiają się szczere wyznania dotyczące kwestii związanych z jej życiem, walką z chorobą i bliskimi jej ludźmi. Od czasu do czasu Ewa Minge wrzuca również do sieci fotki swoich pupili.

Projektantka upodobała sobie zwłaszcza koty, których ma w domu kilka, a niedawno pochwaliła się zdjęciem jednego z nich.

Reklama

 

Jaka to rasa?

Ewa Minge pokazała kota. Projektantka uwielbia tę rasę!

 

Ewa Minge ma w domu koty rasy Sfinks, w których zakochała się już ponad dekadę temu. To wtedy podczas pokazu w Paryżu zobaczyła je po raz pierwszy na żywo. 

Znana projektantka tak bardzo polubiła tę rasę, że nie tylko zaczęła stopniowo powiększać swoją domową gromadkę pupili o kolejne zwierzęta, ale również tworzy rzeźby w kształcie kotów rasy Sfinks. 

Pomimo wielkiego zamiłowania do ten rasy, Ewa Minge zdaje sobie sprawę, że opieka nad zwierzętami ma swoje wady i zalety i wymaga też poświęceń.

Niedawno wyznała, że jej pupile nie są fanami podróży. 

Wy też lubicie koty tej rasy? 

Czytaj również

Natalia Karczmarczyk w bikini. Zachwyciła fanów

Stylizacje z metalowej siatki są na topie. Gwiazdy już je noszą!

Niedostępna Magdalena Ogórek trzyma na dystans Jarosława Jakimowicza!

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje