Ewa Swoboda ma swoją własną lalkę Barbie. Ale wyróżnienie

Ewa Swoboda, polska mistrzyni lekkoatletyki i nasza nadzieja na Paryż 2024 wrzuciła właśnie na Instagrama nowy post, w którym pochwaliła się wielkim wyróżnieniem. Polska sportsmenka dołączyła do grona kobiet, które mają już swoją lalkę Barbie!

Ewa Swoboda idzie jak burza i zdobywa kolejne laury
Ewa Swoboda idzie jak burza i zdobywa kolejne laury Andrzej Iwanczuki/REPORTEREast News

Kolejne lata przynosiły kolejne, znaczne sukcesy. Dość wspomnieć o halowym, wielokrotnym mistrzostwie Polski seniorek, halowym rekordzie kraju z 2016 roku oraz rekordzie świata juniorek. Swoboda, jako jedyna reprezentantka Polski wypełniła minimum indywidualne na dystansie 100 m, uzyskując czas 11,07 sekundy, dające jej kwalifikację na Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, w których jednak nie wzięła udziału z powodu kontuzji.

W tym roku, podczas mityngu w Toruniu, Swoboda wybiegała najlepszy czas na świecie w biegu na 60 metrów, pokonując dystans w czasie 7,01 sekundy i została wicemistrzynią świata w biegu na 60 metrów podczas lekkoatletycznych halowych mistrzostw świata w Glasgow. Obecnie sportsmenka przygotowuje się do Letnich Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, ale znalazła czas, by podzielić się z fanami na Instagramie zaskakującym postem. Ewa Swoboda ma swoją własną lalkę Barbie!

Ewa Swoboda pokazała swoją lalkę Barbie. Ale wyróżnienie

Ewa Swoboda wrzuciła właśnie na Instagrama nowy post, w którym pochwaliła się wielkim wyróżnieniem!

- Przedstawiam Wam… lalkę Barbie Ewę Swobodę! Jestem przeszczęśliwa, że Barbie doceniła moją historię i wyróżniła mnie obok ośmiu innych niesamowitych sportsmenek z całego świata tytułem Barbie Role Model. Wciąż nie mogę w to uwierzyć! Jako mała dziewczynka bawiłam się lalkami, a teraz mam własną lalkę Barbie, która wygląda jak ja - jedyny taki egzemplarz na Świecie. Chcę, aby moja historia pokazywała, że zawsze warto być sobą. Nie trzeba spełniać niczyich oczekiwań ani dopasowywać się do narzuconych ram, by osiągać swoje cele. Każdy z nas ma prawo wyrażać siebie na swój sposób. Thank you Barbie! - napisała.

Fani natychmiast zasypali Ewę gratulacjami, komentarze zostawiły też inne słynne, polskie sportsmenki takie jak Karolina Kołeczek, Joanna Jóźwik czy Małgorzata Hołub-Kowalik. Gratulacje zostawił też polski tyczkarz, Piotr Lisek. My też gratulujemy wyróżnienia!

Aplikacja Pogoda Interia - sprawdza się!.
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas