Reklama

Reklama

Garderoba Meghan Markle jest warta fortunę. Oto ile kosztują jej stylizacje

Brytyjski tabloid postanowił nieco bliżej przyjrzeć się kreacjom Meghan Markle i policzyć ile dokładnie jest warta jej garderoba. Żona księcia Harry’ego słynie z zamiłowania do ubrań i akcesoriów z wysokiej półki. Okazuje się, że to, co znajduje się w jej szafie, kosztuje niemałe pieniądze.

Książe Harry i księżna Meghan po rezygnacji

W 2020 roku Harry i Meghan zrezygnowali z pełnienia ważnych ról w rodzinie królewskiej. Ich decyzja zszokowała nie tylko Brytyjczyków, ale niemal cały świat. Zachowali swoje tytuły, ale nie nazywa się ich już Jego i Jej Królewską Wysokością. 

Książe Harry i księżna Meghan przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszkają do dziś. 

Rezygnacja poniosła za sobą wiele zmian, nie tylko w tytułach i miejscu zamieszkania, ale także w kwestii finansowej. Utracili m.in. pensje wypłacane przez ojca Harry’ego oraz ochronę osobistą, a także posiadłość Frogmore Cottage. 

Obecnie para utrzymuje się m.in. prowadzonego przedsiębiorstwa "Archewell", poza tym Harry jest dyrektorem w kalifornijskiej firmie coachingowej. 

Warto podkreślić, że do majątku pary zalicza się odziedziczony przez Harry’ego spadek po matce. Poza tym Meghan przed ślubem pracowała jako aktorka, a role w popularnych produkcjach przyniosły jej niemałe pieniądze. 

Reklama

Zobacz także: Bank Anglii pokazał banknoty z wizerunkiem króla Karola III. Kiedy trafią do obiegu?

Ile jest warta garderoba Meghan Markle?

Księżna Meghan pojawiając się publicznie, stawia na idealnie przemyślane stylizacje od najlepszych projektantów. Tocząca się dyskusja dotycząca zarobków książęcej pary Sussex, skłoniła "Daily Mail" do przyjrzenia się stylizacjom i akcesoriom żony Harry’ego. 

Brytyjski tabloid podaje, że w 2022 roku wartość garderoby Meghan Markle wynosiła 78 993 funty. Oznacza to, że w ciągu roku koszt jej stylizacji wzrósł o 20 tysięcy. Rok wcześniej jej szafa miała kosztować 58 388 funtów. 

Zobacz także: Meghan bez makijażu, Harry w dresach. Tak zaskoczył mnie dokument "Harry i Meghan"

Z kolei w 2020 roku wyliczenia wskazywały na 44 188 funtów. Warto podkreślić, że wówczas była pracującym członkiem rodziny królewskiej, a więc ta kwota była pokryta przez księcia Karola z budżetu Księstwa Kornwalii. 

Po odejściu z rodziny królewskiej Harry i Meghan są niezależni finansowo. Pojawia się jednak pytanie, czy garderoba księżnej jest w całości przez nią kupiona. Nie da się ukryć, że gwiazdy dość często dostają zniżki lub nawet darmowe rzeczy w celu promocji. 

***INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę Harry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy