Reklama

Gąsiewska i Zdrójkowski "znów razem"

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski niedawno rozstali się, o czym było głośno. Zerwaniu towarzyszył skandal, gdy przyłapano aktorkę na spotkaniu z innym mężczyzną. Teraz Gąsiewska i Zdrójkowski "znów razem" spędzą sylwestra.

Gąsiewska i Zdrójkowski razem w sylwestrową noc

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski byli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu, lecz ich związek nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się niespełna 2 miesiące temu w atmosferze skandalu. Teraz ponownie wystąpią razem na scenie. Telewizja Polsat ogłosiła bowiem, że dwójka młodych aktorów zostanie prowadzącymi tegorocznej imprezy sylwestrowej.

"Sylwester Szczęścia" Polsatu wystartuje 31 grudnia o godzinie 20.00 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W roli współprowadzących u boku Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego zobaczymy Marcelinę Zawadzką, Karolinę Gilon, Krzysztofa Ibisza, Patryka Cebulskiego oraz Paulinę Sykut-Jeżynę.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski byli parą przez cztery lata. Rozstali się oficjalnie po niedługo po finale programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". To właśnie wtedy aktorka została przyłapana przez fotoreporterów w towarzystwie innego partnera, co zrodziło plotki o kryzysie w związku aktorskiej pary. 

Szybko okazało się to być prawdą, ponieważ para potwierdziła rozstanie w mediach. Gąsiewska, której zarzucano zdradę, wystosowała oświadczenie na swoim koncie na Instagramie.

Sylwester Szczęścia w Telewizji Polsat

Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Telewizji Polsat startuje o 20:00, prosto ze Stadionu Śląskiego.  Szampańską zabawę zapewnią nam najgorętsze nazwiska muzyki polskiej i zagranicznej. Usłyszymy miedzy innymi Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor, Dode, Cleo, Danzela, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Albana, Pawła Domagałę, Enej, Ewelina Lisowska. 

Natomiast w serwisach Polsat Go i Interia.pl od godziny 19.00 rozpocznie się Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka

Zobacz także:

Wiktoria Gąsiewska pozuje w pościeli! Zachwycające kadry

Sylwester 2021 a nowe obostrzenia. Co się zmieni?

Adam i Jakub Zdrójkowscy obchodzą urodziny

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Adam Zdrójkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy