Reklama

Gąsowski na Krecie z eks partnerkami! Jedna wielka rodzina?

Gąsowski również postanowił wybrać się na urlop i odpocząć od obowiązków. Prezenter razem z rodziną i przyjaciółmi wybrał się do Grecji. W niewielkim mieście Chania na północno-zachodnim wybrzeżu Krety wypoczywa w towarzystwie dwóch byłych partnerek. Hanna Śleszynska i Anna Głogowska wydają się zadowolone ze wspólnej podróży – chętnie pozują do zdjęć i wzajemnie się komplementują.

Gwiazdy kochają Kretę!


Gąsowski w tym roku postanowił zrelaksować się na jednej z gorących greckich wysp. Kreta to kierunek bardzo często wybierany przez polskie gwiazdy. Jedną z celebrytek, która otwarcie przyznaje, jak bardzo kocha to miejsce, jest Katarzyna Skrzynecka - prywatnie przyjaciółka Piotra Gąsowskiego. Prezenterka tam właśnie wzięła ślub i kiedy tylko może, przebywa w swoim ukochanym domu na Krecie. 

Jak się okazuje, miłośników wyspy jest dużo więcej. Piotr Gąsowski na wakacje zabrał ze sobą grupę przyjaciół. Oprócz byłych partnerek na zdjęciach można dostrzec również Magdalenę Steczkowską wraz z mężem Piotrem Królikiem.

Reklama

Taka przyjaźń się nie zdarza!

Mimo że wiele kobiet nie chciałoby wypoczywać na wakacjach z byłą eks partnera, Anna Głogowska wydaje się nie mieć z tym problemu. Komentarze, w których chwali wdzięki Śleszyńskiej, wskazują na to, że panie darzą się ogromną sympatią i życzliwością. Pod zdjęciem w bikini, które na swoim Instagramie opublikowała aktorka, Głogowska umieściła długi i zaskakujący komentarz.

"Anusia, dzięki za sesję" - odpisała na pochwały Śleszyńska, z czego wynika, że autorem fotografii jest właśnie Ania Głogowska. Internauci nie kryją zdziwienia i zauważają, że taka przyjaźń rzadko się zdarza. "Pięknie. Kobiety robią zdjęcia kobietom... niech to będzie inspiracja dla nas wszystkich. Cieszę się pani szczęściem. Dzięki za to foto z Krety!" - napisała jedna z obserwatorek.

Trudna przeszłość

Przypomnijmy, że Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski tworzyli parę przez aż 14 lat!  Ich rozstanie były bardzo bolesne i szeroko komentowanie w środowisku artystycznym.  Piotr Gąsowski kolejną partnerkę poznał na  planie programu "Taniec z Gwiazdami". W 2007 roku na świat przyszła ich córeczka. Niestety, po latach ten związek także się rozpadł.

Mimo życiowych zawirowań cała  trójka zdołała stworzyć przyjacielską relację. Obecnie Śleszyńska, Głogowska i Gąsowski darzą się wzajemną sympatią i często spędzają razem czas.

Cała  trójka na social mediach często udostępnia dowody swojej sympatii. Gdy Piotr Gąsowski świętował 57-urodziny, Anna Głogowska opublikowała specjalnego posta z życzeniami, w którym również wspomniała o bliskiej relacji z Hanną Śleszyńską.  

Przeczytaj również:

Agnieszka Woźniak-Starak w końcu szczęśliwa!

Weronika Rosati odpoczywa w Kalifornii

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Gąsowski | Hanna Śleszyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy