Reklama

Reklama

George Clooney: nigdy więcej małżeństwa!

Hollywoodzki gwiazdor - George Clooney - przyrzekł sobie, że już nigdy więcej nie stanie na ślubnym kobiercu, ponieważ jest "beznadziejny" w roli męża.

48-letni aktor, który był w latach 1989 - 1993 żonaty z aktorką Talią Balsam, wyznał, że nie ma pojęcia, dlaczego nie ma problemów ze znalezieniem sobie partnerki, ponieważ sam nie chciałby się ze sobą umawiać.

"Ciągle pracuję i mam bardzo wiele zainteresowań poza aktorstwem. Na miejscu swojej dziewczyny nie wytrzymałbym ze sobą długo - i tak się właśnie dzieje!" - powiedział Clooney, który od kilku miesięcy spotyka się z włoską aktorką i prezenterką - 31-letnią Elisabettą Canalis.
"Ludzie od dawna namawiają mnie, abym się ożenił, bo myślą, że cierpię z tego powodu. Spróbowałem już małżeństwa i nie zdało ono egzaminu. Byłem też w długich związkach z kobietami i nudzi je to, że ciągle jestem w pracy. Boję się tego, że znów byłbym beznadziejnym mężem i nie chcę narażać siebie, ani nikogo innego, na ból towarzyszący potwierdzeniu tego" - dodał aktor w wywiadzie dla magazynu "Reveal".

Reklama

Pomimo swojego statusu zatwardziałego kawalera, gwiazdor filmu "Tajne przez poufne", przyznał, że czasem zastanawia się, czy gdyby ożenił się po raz pierwszy w późniejszym wieku, zmieniłoby to jego postrzeganie małżeństwa.

"Czy mam wątpliwości? Oczywiście. Nie mam jednak czasu na to, by o nich myśleć, ponieważ ciągle jestem w pracy lub w podróży" - wyjaśnił aktor. "Gdybym wziął ślub w późniejszym momencie mojego życia, pewnie lepiej wiedziałbym jak sprawić, żeby nam się udało" - dodał.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje