Reklama

Reklama

Grał Piotrusia w „Koglu-moglu”. Co stało się z Maciejem Koterskim?

Losy bohaterów powstałych w latach 80. komedii „Kogel-mogel” nadal interesują wielu widzów. W nowych odsłonach filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" oraz "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" mogliśmy zobaczyć wielu aktorów z dwóch poprzednich części. Na ekranie zabrakło jednak Marka Koterskiego, który niegdyś wcielał się w rolę małego Piotrusia. Jak potoczyło się jego życie? Dlaczego nie wziął udziału w kontynuacji hitu?

Dwie pierwsze części komedii "Kogel-mogel" powstały w latach 80. Filmy przez lata cieszyły się niezmiennym uznaniem widzów - kolejne pokolenia poznawały historię Kasi Solskiej i śmiały się z kultowych żartów. Twórcy postanowili wykorzystać potencjał "Kogla-mogla" i po latach zdecydowali się na kontynuację hitu.

Wielu aktorów zaangażowanych w produkcję w latach 80. postanowiło wziąć udział także w dalszym ciągu historii. Na ekranie mogliśmy zobaczyć między innymi Zdzisława Wardejna, który wcielał się w rolę docenta Wolańskiego oraz Ewę Kasprzyk, a więc i jego żonę. Rolę Piotrusia - syna pary, którym opiekowała się główna bohaterka Kasia Solska, zagrał Maciej Zakościelny, zastąpił on Macieja Koterskiego, który wcielał się w tę postać w pierwszych częściach. Dlaczego?

Reklama

Maciek Koterski stroni od mediów. Jak ułożyło się jego życie?

Jakiś czas temu Ilona Łepkowska postanowiła zaspokoić ciekawości widzów. W rozmowie z portalem JastrząbPost przyznała, że twórcy myśleli o tym, by odezwać się do Macieja Koterskiego i zaproponować mu kontynuację roli. Ostatecznie jednak do rozmów w ogóle nie doszło. 

Maciek Koterski był jedną z pierwszych polskich, dziecięcych gwiazd. Jak się okazuje, mężczyzna nie związał się z przemysłem filmowym. Piotruś z "Kogla-mogla" stroni od show-biznesu. Nie posiada kont na portalach społecznościowych, więc trudno jest dowiedzieć się, jak obecnie wygląda i co u niego słychać. Maciek Koterski nie pojawił się nawet podczas spotkania z okazji 25-lecia filmu "Kogiel-mogiel".

Jak potoczyło się życie mężczyzny? SuperExperssowi jakiś czas temu udało się ustalić, że Maciek Koterski od wielu lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Podobno jest szczęśliwie zakochany. Te informacje bardzo trudno jednak zweryfikować. Odtwórca roli Piotrusia strzeże swojej prywatności i unika rozgłosu. 

***
Zobacz również:

Romantic czy rock? Katarzyna Cichopek zaskoczyła stylizacjami

Wiktoria Gąsiewska szaleje na wakacjach. Pokazała odważne zdjęcia

Małgorzata Socha wypoczywa nad morzem. "Chyba wieje"


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kogel - mogel | Maciek Koterski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy