Reklama

Grażyna Torbicka w szortach w Sopocie! Wygląda rewelacyjnie!

Grażyna Torbicka (62 l.) robi furorę! Gwiazda podczas wyjazdu nad Bałtyk postawiła na letnią stylizację, która okazała się hitem. Nie ma wątpliwości, że Grażyna Torbicka wciąż jest jedną z najelegantszych Polek!

Grażyna Torbicka jest jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Najbardziej kojarzona jest z pracą w programie "Kocham Kino", który prowadziła w Telewizji Polskiej przez 22 lata. Dzisiaj współpracuje z Radiem Zet i TVN Fabuła, jest także konferansjerką na najważniejszych krajowych festiwalach filmowych.


Grażyna Torbicka jest również uznawana za jedną z polskich ikon stylu. Mimo że gwiazda, jak sama przyznaje w wywiadach, unika siłowni czy drogich kosmetyków, a stawia przede wszystkim na długie spacery ze swoim psem Torysem, może pochwalić się figurą nastolatki!

Grażyna Torbicka podbiła Sopot!

Reklama

Grażyna Torbicka odpoczywała ostatnio razem z mężem, Adamem Torbickim (68 l.), w Sopocie. Para chętnie relaksowała się na spacerach, korzystając z doskonałej, letniej pogody. Podczas jednego z nich, Torbicka wybrała prostą, miejską i wakacyjną stylizację - sportowe buty, czapkę z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne, a przede wszystkim krótkie spodenki w białym kolorze.

Jak donosi "Super Express", Grażyna Torbicka w szortach zrobiła prawdziwą furorę! Zgrabne nogi gwiazdy przyciągały uwagę turystów w nadbałtyckim kurorcie. "Przechodnie przecierali oczy ze zdziwienia, a kiedy młodsi mężczyźni oglądali się za panią Grażyną, jej mąż pękał z dumy" - opisuje gazeta.

Co sądzicie o stylizacji dziennikarki?

* * *

Zobacz więcej:

Grażyna Torbicka zadała szyku na ściance

Grażyna Torbicka odsłoniła nogi

Grażyna Torbicka: Brakuje mi taty, gdy jestem szczęśliwa

Grażyna Torbicka: Wolność w związku to podstawa


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy