​Gwen Stefani wzięła ślub

Po wielu miesiącach skrupulatnych przygotowań wokalistka No Doubt, Gwen Stefani i muzyk country Blake Shelton stanęli na ślubnym kobiercu. Para przysięgła sobie miłość w sobotę 3 lipca podczas kameralnej uroczystości na ranczu w Oklahomie.

Gwen Stefani i Blake Shelton poznali się w 2015 roku na planie programu "The Voice" nadawanym przez stację NBC.
Gwen Stefani i Blake Shelton poznali się w 2015 roku na planie programu "The Voice" nadawanym przez stację NBC.Valerie MACON / AFPEast News

Historia ich miłości mogłaby być kanwą romantycznego filmu lub powieści obyczajowej o tym, że gorące uczucie może przezwyciężyć wiele przeciwności. Para stanęła na ślubnym kobiercu w sobotę 3 lipca, a ceremonia odbyła się na należącym do Sheltona ranczu w stanie Oklahoma w maleńkiej kaplicy zbudowanej na terenie posiadłości muzyka specjalnie na tę okazję. Jak donosi serwis Pagesix.com, w ceremonii uczestniczyły tylko osoby z najbliższej rodziny muzyków, m.in. rodzice piosenkarki Dennis Stefani i Patty Flynn, a po uroczystości odbyło się kameralne przyjęcie w ogrodzie.

Gwen Stefani i Blake Shelton: Jak się poznali?

Choć wszystko to brzmi jak historia z bajki, to początki tej miłości były bardzo burzliwe. Gwen Stefani i Blake Shelton poznali się w 2015 roku na planie programu "The Voice" nadawanym przez stację NBC. Ona wtedy była żoną gitarzysty Gavine’a Rossdale’a, on mężem wokalistki country Mirandy Lambert. W lipcu 2015 roku Shelton złożył po czterech latach małżeństwa pozew o rozwód. Zaledwie kilka tygodni później swoje rozstanie po 13 latach małżeństwa ogłosili Stefani i Rossdale, co było dla ich fanów ogromnym szokiem. Po rozwodzie piosenkarka, która jest praktykującą katoliczką, przez kilka lat starała się o stwierdzenie nieważności swojego ślubu kościelnego z Rossdalem, choć ma z nim troje dzieci. Udało jej się to, jak donosi "Us Weekly", na początku tego roku, po pięciu latach od rozstania z byłym mężem. Można więc przypuszczać, że właśnie to przyspieszyło przygotowania do ceremonii, która odbyła się w ten weekend.

Lanberry: Uwielbiam tworzyć melodie, od których nie możemy się uwolnićNewseria Lifestyle
PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas