​Książę Karol miał romans z Barbrą Streisand?

Książę Harry poszedł za głosem serca i poślubił pozbawioną szlacheckiego powodzenia amerykańską celebrytkę. Tej odwagi zabrakło jego ojcu. Jak donosi "The Times", książę Karol miał swoją "ukochaną" gwiazdę pop. I podobno ją uwiódł.

Książę Karol poślubił Camillę Parker Bowles w 2005 roku
Książę Karol poślubił Camillę Parker Bowles w 2005 rokuTIM P. WHITBY/AFP/East NewsEast News

Według brytyjskiego dziennika książę Karol nadal czule odnosi się do amerykańskiej aktorki i piosenkarki. O głównej bohaterce musicali: "Narodziny gwiazdy" z 1976 roku i "Zabawna dziewczyna" z 68., wspomniał obecnie, wspierając Hospital Broadcasting Association - organizację, która finansuje audycje radiowe dla hospicjów i domów opieki w Wielkiej Brytanii.

"Zawsze byłem wielkim wielbicielem niezwykle wszechstronnej amerykańskiej aktorki i piosenkarki Barbry Streisand. W 1974 roku, kiedy służyłem w Royal Navy, jako młody porucznik fregaty HMS Jupiter, zadzwoniliśmy do bazy marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych w San Diego w Kalifornii. Kiedy usłyszałem, że kręci film, miałem szczęście odwiedzić plan i tam się z nią spotkać" - stwierdził dyplomatycznie.

Książę Karol miał romas z Barbrą Streisand?

Książe Karol i Barbra Streisand zaprzyjaźnili się, a w latach 80. i 90. prasa spekulowała nawet o ich romansie. Streisand wystąpiła później na Wembley w 1994 roku, podczas koncertu dla organizacji charytatywnej księcia Karola "Prince's Trust". Podobno odwiedziła również księcia w Gloucestershire - w 1994 roku, już po tym, gdy on i księżna Diana rozstali się, ale dwa lata przed oficjalnym rozwodem. W 2019 roku Barbra Streisand podczas koncertu w londyńskim Hyde Parku zażartowała z plotek o jej zażyłości z księciem, mówiąc: "Gdybym dobrze rozegrała swoje karty, mogłabym być pierwszą żydowską księżniczką".

Ostatecznie Barbra Streisand wyszła za mąż za Josha Brolina w 1998 roku. Książę Karol poślubił Camillę Parker Bowles w 2005 roku.

Kate, William i ich dzieci - rodzina w komplecie na czerwonym dywanieAFP
PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas