Reklama

Reklama

Holly Marston robi furorę w sieci! Wszystko przez jej wygląd!

Holly Martson to 22-letnia gwiazda portali społecznościowych, w których publikuje swoje zdjęcia. To, co ją wyróżnia spośród jej rówieśniczek, to jej ciało. Influencerka jest także modelką plus sieze i promuje ideę ciałopozytywności.

Holly Martson walczy z dyskryminacją ze względu na wygląd

Holly Martson pochodzi z Manchesteru i zgromadziła prawie 300 tysięcy internautów, którzy obserwują jej konto społecznościowe. Holly zamuje się tam tematami mody oraz ciałopozytywności. 

 Na jej profilu nie brakuje zdjęć, do których influencerka pozuje w skąpych kreacjach i pokazuje, że nawet osoby o większych krągłościach, mogą ubierać się, jak im się podoba. 

Holly czuje się pewnie w swoim ciele i nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Ostatnio spore zainteresowanie wzbudził jej film, w którym powiedziała: 

"Kiedy chuda dziewczyna myśli, że jej chłopak jest z tobą bezpieczny, bo jesteś gruba". Nagranie zebrało 20 tysięcy odsłon, a sama Holly przekonuje w nim, że nie liczy się rozmiar, kiedy chcemy wzbudzić czyjeś zainteresowanie. 

Także sukienka, ze sporymi wycięciami po bokach, którą założyła na siebie Holly, wywołała istną burzę w komentarzach. Kiedy niektórzy zwracali jej uwagę, że pokazuje nieco za dużo, ona z przekorą zapytała: 

"Ale czy byłoby to zbyt wyzywające, gdybym była chuda?"

Jak widać, młoda influencerka walczy z dyskryminacją ze względu na wygląd i wagę. Jej liczba fanów wciąż rośnie, a ona coraz głośniej mówi o problemach z dyskryminacją osób otyłych.

Reklama

***
Zobacz również: 

Królikowski oskarża ciotki Opozdy! Winą obarcza też kochankę teścia

Doda o kontakcie z Emilem! Nie chce przeszkadzać w śledztwie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Holly Marston

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy