Izabela Macudzińska-Borowiak cała w różu. Tak ubierze się na święta?

Izabela Macudzińska-Borowiak odkąd przeszła metamorfozę i zrzuciła zbędne kilogramy, wciąż zaskakuje nieustannie swoich fanów. Tym razem zaprezentowała się w swoich mediach społecznościowych w wyjątkowej kreacji, obwieszczając, że już czuje święta. Suknia jest jednak bardziej sylwestrowa, niż świąteczna. Czy właśnie tak gwiazda "Królowych życia" ma zamiar zasiąść do bożonarodzeniowego stołu?

Iza Macudzińska wciąż zaskakuje zmianami swojego wyglądu
Iza Macudzińska wciąż zaskakuje zmianami swojego wyglądu NiemiecAKPA

Izabela Macudzińska-Borowiak nie do poznania. Tak zmieniła się gwiazda show

Izabela Macudzińska-Borowiak pojawiła się w czwartym sezonie "Królowych życia". W show występuje wraz ze swoim mężem oraz córką. Naturalnością, werwą do pracy i poczuciem humoru, zaskarbiła sobie sympatię widzów.

Marzenie spełniła, ale po powiedzeniu sakramentalnego "tak", celebrytka nie zakończyła walki o lepszą sylwetkę. Wciąż chudła, chwaląc się efektami w mediach społecznościowych.

Izabela Macudzińska-Borowiak i Patryk Borowiak przeszli na oczach widzów wiele przemian w trakcie trwania telewizyjnego show
Izabela Macudzińska-Borowiak i Patryk Borowiak przeszli na oczach widzów wiele przemian w trakcie trwania telewizyjnego showPodlewskiAKPA

Dziś jest niemal nie do poznania i nadal lubi zaskakiwać swoich fanów. Zmieniło się nie tylko jej ciało, ale także twarz, fryzura oraz garderoba. Moda jest prawdziwą pasją Izabeli Macudzińskiej-Borowiak, więc nic dziwnego w tym, że na każdym kroku zdumiewa nowymi kreacjami. Tak było i tym razem.

Różowa suknia na święta, czy na sylwestra?

Izabela Macudzińska-Borowiak w końcu poczuła magię świąt, dekorując już jakiś czas temu dom na Boże Narodzenie. Zachwyciła swoich fanów jadalnią, w której króluje złoto i czerwona krata.

To jednak nie koniec świątecznych metamorfoz, bo tym razem gwiazda pochwaliła się nie domem, a... sobą. Izabela Macudzińska-Borowiak pozując na schodach w swoim apartamencie, zapozowała do zdjęć w wyjątkowej kreacji.

Celebrytka wybrała spektakularną suknię z mieniącego się, wysadzanego cekinami materiału w różowym kolorze. Suknia opływała zgrabne ciało Izabeli, podkreślając jej odmienione kształty.

Asymetryczną kreację gwiazda połączyła z robiącym teatralne wrażenie boa, także w różowym kolorze. Wysoko upięte w koński ogon blond włosy Izabeli i kolczyki w kształcie serca dopełniły całości stylizacji.

"Święta czuć wszędzie" - podpisała zdjęcia Izabela Macudzińska-Borowiak.

Patrząc jednak na wybraną przez celebrytkę kreację, bardziej nadaje się ona na sylwestrową zabawę, niż na świętowanie przy bożonarodzeniowym stole.

Fani w komentarzach postanowili nawet nieco z jej świątecznej kreacji pożartować:

"A teraz może by pierogi polepiła" - zapytała jedna z komentujących.

Izabela szybko odpowiedziała, zachowując dobry humor:

"Mnie do kuchni lepiej nie wpuszczać".

Jak na "królową życia" przystało, Izabela Macudzińska-Borowiak nikogo nie zaskoczyłaby decydując się właśnie na taki wygląd podczas Bożego Narodzenia.

Królowe polskich seriali Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas