Reklama

Reklama

Jack Grealish zakochany? Piękna modelka robi wrażenie!

Jack Grealish i Sasha Attwood do niedawna byli zgraną parą, przetrwali kryzys, który pojawił się u nich jesienią. Okazuje się jednak, że chyba nie do końca, bo piłkarz jest żywo zainteresowany nową pięknością i nawet nie chce tego ukrywać!

To koniec miłości Jacka Grealisha i Sashy Attwood?

Jack Grealish i Sasha Attwood są razem od 16 roku życia. Para z długoletnim stażem zachwycała fanów, którzy mocno im kibicowali, by ta miłość przetrwała. Gdy pojawił się u nich kryzys i postanowili się rozstać, kibice nie mogli w to uwierzyć. 

 Jednak zakochani zeszli się w listopadzie 2021 roku, próbując ratować związek. 26-letniemu piłkarzowi jednak niekorzystnie szło wskrzeszanie miłości na nowo między nim a Sashą, bo rzucił się w wir spotkań z innymi pięknościami. 

Okazało się także, że w oko wpadła mu Mallory Edens! Sportowiec śledzi poczynania modelki w mediach społecznościowych i nie szczędzi jej komplementów. 

Mallory Edens, to córka jednego z najbogatszych biznesmenów, sama postanowiła zostać modelką  i gwiazdą mediów społecznościowych. Co ciekawe, Mallory wciąż jest singielką, co tylko zachęciło Jacka do zalotów!

Pikanterii do daje fakt, że Mallory i długoletnia dziewczyna Grealisha, Sasha, są zatrudnione w tej samej agencji modelek, więc można uznać, że są koleżankami z jednej firmy. 

Czy znajomość Jacka i Mallory rozwinie się, a piłkarz w końcu definitywnie zakończy znajomość z Sashą? Czas pokaże!

Reklama

***
Zobacz również: 
Marianna Schreiber w ogniu krytyki. Nawet ksiądz jej nie wierzy!

Julia Wieniawa obchodzi 23. urodziny! Kariera, związki, inwestycje...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mallory Edens | Jack Grealish

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje