Jak dziś wygląda Isabella Barrett, mała miss z "Toddlers and Tiaras"?

Isabella Barrett była jedną z największych gwiazd kontrowersyjnego show "Toddlers & Tiaras". Jego bohaterkami były małoletnie miss, konkurujące między sobą o koronę tej najpiękniejszej. Choć program budził wiele kontrowersji, to nastoletnia dziś Barrett nie żałuje, że zaczynała w nim swoją karierę. Jak dziś wygląda i co u niej słychać?

Isabella Barrett była jedną z najsłynniejszych małych miss
Isabella Barrett była jedną z najsłynniejszych małych missRoger KisbyGetty Images

Isabella Barrett urodziła się 8 sierpnia 2006 roku w Rhode Island. Już jako mała dziewczynka regularnie brała udział w konkursach piękności, a jej matka szybko odkryła, że córka ma ogromny potencjał i może odnieść sukces. Isabella miała wtedy zaledwie cztery latka!

- Zanim się zorientowaliśmy, wygrywaliśmy każdy konkurs i zostaliśmy wybrani do pojawienia się w "Toddlers and Tiaras". Isabella zakochała się w całym tym blichtrze i przepychu, była naturalnym talentem

zdradziła w wywiadzie jej matka.

Choć matka Isabelli była regularnie krytykowana i posądzana o bogacenie się kosztem małej córki, to przekonywała ona, iż dobro małej piękności było zawsze na pierwszym miejscu. W jednym z wywiadów dodała także, że mała Bella kochała klimat konkursów równie mocno co ona sama:

- W pewnym momencie, na początku, kiedy Bella cały czas wygrywała, przyznam, że wciągnęłam się w to wszystko i musiałam się zatrzymać i powiedzieć sobie: "Czy robię to dla siebie, czy dla Belli?" Cały świat konkursów jest tak uzależniający, zwłaszcza gdy twoja córka wygrywa tak wiele. Ale potem spojrzałam na Bellę i zdałam sobie sprawę, że ona kocha to tak samo jak ja

- wyjaśniała.

Isabella Barrett była gwiazdą programów o małych miss. Jak dziś wygląda?

Isabella Barrett w całej swojej karierze zdobyła aż 55 koron i 85 tytułów, a swój pierwszy milion zarobiła w wieku sześciu lat i sama nazwała się wtedy "sześcioletnią milionerką".

Dziś mała miss ma na koncie pięć szybko rozwijających się marek, a na Instagramie obserwuje ją już ponad 61 tysięcy fanów! Nastolatka regularnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, pracuje jako influencerka, szkoli kolejne małe miss i może liczyć na propozycje współpracy od marek z całego świata.

Jak się okazuje, nie tylko jej mama, ale także ona sama nie żałuje tego, jak wyglądało jej dzieciństwo. 15-latka przyznaje bowiem, że dzięki temu może wieść dziś życie "gwiazdy" i niczego jej nie brakuje.

Zobacz również:

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 16: Oskar CymsINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas