Reklama

Reklama

Jarosław Bieniuk pokazał stare zdjęcie z Anią!

Jarosław Bieniuk, były piłkarz i wieloletni partner aktorki Anny Przybylskiej podzielił się z fanami wyjątkowym zdjęciem. Na Instagramie sportowca pojawiła się właśnie urocza fotka tej pary sprzed lat, a fani zasypali wręcz Bieniuka komplementami.

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska byli szczęśliwą parą od 1999 roku. Gdy przystojny piłkarz poznał kochaną przez widzów aktorkę, ta była jeszcze mężatką. Nowe uczucie było jednak silniejsze - Jarosław i Anna szybko zostali parą, a po latach sportowiec wyznał w wywiadzie dla "Vivy", że:

- wyznał. 

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk nigdy nie wzięli ślubu, ale aktorka zawsze mówiła o piłkarzu "mój mąż", para planowała zresztą ponoć zalegalizować związek, tym bardziej, że doczekała się trójki dzieci - w 2002 roku na świat przyszła Oliwia, cztery lata później Szymon, a w 2011 roku Jan. 

Niestety, Anna Przybylska nie doczekała własnego ślubu i zmarła 5 października 2014 po długiej walce z guzem trzustki. Pochowana została na cmentarzu w ukochanej Gdyni. 

Jarosław Bieniuk po śmierci aktorki długo był sam. W końcu zaczął układać jednak sobie życie u boku Martyny Gliwińskiej, z którą ma nawet synka. Związek ten nie przetrwał jednak próby czasu, ale ostatecznie sportowiec znalazł szczęście u boku modelki Zuzanny Pactwy. Piękna blondynka ma świetny kontakt z dziećmi Bieniuka i zawsze z dużą sympatią wypowiada się o zmarłej aktorce, a jakiś czas temu przyznała, że miała kiedyś okazję poznać Anię i bardzo miło to wspomina. 

Reklama

Zobacz również: Paweł Małaszyński opublikował plakat filmu o Annie Przybylskiej! 

Jarosław Bieniuk pokazał stare zdjęcie z Anią Przybylską. Fani piszą: "Tak brakuje tej kobiety"

Najbliżsi Ani Przybylskiej, jej przyjaciele i zaprzyjaźnieni artyści rozpoczęli niedawno promocję filmu o aktorce pt. "Ania", który będzie miał swoją premierę już 7 października. Plakat filmowy udostępnił również Jarosław Bieniuk, który napisał, że "będzie to wzruszająca podróż po życiu Ani, jej przyjaciół i naszej rodziny". Teraz zamieścił na Instagramie archiwalne zdjęcie z Anią, które dosłownie zachwyciło fanów. 

Piłkarz opublikował właśnie czarno białą fotkę, na które pozuje z ukochaną. Oboje są na niej młodzi, szczęśliwi i zakochani, a Ania wygłupia się, pokazując język. 

Fani natychmiast zasypali Jarosława Bieniuka komentarzami:

- "Kobieta niezwykła", "Jedyna", "Cudowna Anula", "Tak brakuje tej kobiety", "Tacy młodzi...", "Uwielbiam was" - piszą. 

Zobacz również:

Historia miłości Violetty Villas i Teda Kowalczyka. "Był do szaleństwa zazdrosny"INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Bieniuk | Anna Przybylska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy