Jarosław Bieniuk pokazał stare zdjęcie z Anią!

Jarosław Bieniuk, były piłkarz i wieloletni partner aktorki Anny Przybylskiej podzielił się z fanami wyjątkowym zdjęciem. Na Instagramie sportowca pojawiła się właśnie urocza fotka tej pary sprzed lat, a fani zasypali wręcz Bieniuka komplementami.

Jarosław Bieniuk z córką Oliwią
Jarosław Bieniuk z córką Oliwią Paweł WodzyńskiEast News

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska byli szczęśliwą parą od 1999 roku. Gdy przystojny piłkarz poznał kochaną przez widzów aktorkę, ta była jeszcze mężatką. Nowe uczucie było jednak silniejsze - Jarosław i Anna szybko zostali parą, a po latach sportowiec wyznał w wywiadzie dla "Vivy", że:

- Ogromnie mi się podobała, nie chciałem więc, żeby stała się tylko przygodą. Imponowała mi tym, co robiła zawodowo. Ale dla mnie przez kilka lat była jak owoc zakazany. Żona kolegi. I widziałem jak patrzy na mnie swoimi dużymi ślepiami i wyobrażałem sobie różne rzeczy

- wyznał.

Niestety, Anna Przybylska nie doczekała własnego ślubu i zmarła 5 października 2014 po długiej walce z guzem trzustki. Pochowana została na cmentarzu w ukochanej Gdyni.

Jarosław Bieniuk po śmierci aktorki długo był sam. W końcu zaczął układać jednak sobie życie u boku Martyny Gliwińskiej, z którą ma nawet synka. Związek ten nie przetrwał jednak próby czasu, ale ostatecznie sportowiec znalazł szczęście u boku modelki Zuzanny Pactwy. Piękna blondynka ma świetny kontakt z dziećmi Bieniuka i zawsze z dużą sympatią wypowiada się o zmarłej aktorce, a jakiś czas temu przyznała, że miała kiedyś okazję poznać Anię i bardzo miło to wspomina.

Ania Przybylska i Jarosław Bieniuk byli przez wiele lat szczęśliwą parą
Ania Przybylska i Jarosław Bieniuk byli przez wiele lat szczęśliwą parą Łukasz Szeląg/ReporterReporter

Jarosław Bieniuk pokazał stare zdjęcie z Anią Przybylską. Fani piszą: "Tak brakuje tej kobiety"

Najbliżsi Ani Przybylskiej, jej przyjaciele i zaprzyjaźnieni artyści rozpoczęli niedawno promocję filmu o aktorce pt. "Ania", który będzie miał swoją premierę już 7 października. Plakat filmowy udostępnił również Jarosław Bieniuk, który napisał, że "będzie to wzruszająca podróż po życiu Ani, jej przyjaciół i naszej rodziny". Teraz zamieścił na Instagramie archiwalne zdjęcie z Anią, które dosłownie zachwyciło fanów.

Piłkarz opublikował właśnie czarno białą fotkę, na które pozuje z ukochaną. Oboje są na niej młodzi, szczęśliwi i zakochani, a Ania wygłupia się, pokazując język.

Fani natychmiast zasypali Jarosława Bieniuka komentarzami:

- "Kobieta niezwykła", "Jedyna", "Cudowna Anula", "Tak brakuje tej kobiety", "Tacy młodzi...", "Uwielbiam was" - piszą.

Zobacz również:

Cysterna Bazyliki. Perełka Stambułu otwarta dla turystówAFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas