Reklama

Reklama

Paweł Małaszyński opublikował plakat filmu o Annie Przybylskiej!

Paweł Małaszyński, aktor znany z takich filmów jak "Świadek koronny" czy "Katyń" opublikował właśnie na Instagramie plakat z filmu o życiu Anny Przybylskiej pt. "Ania". Film, w którym wystąpi m.in. Krystyna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Katarzyna Bujakiewicz czy Oliwia Bieniuk wejdzie do kin już tej jesieni, 7 października.

Na Instagramie Pawła Małaszyńskiego ukazał się właśnie wpis, który zelektryzował jego fanów. Aktor opublikował plakat filmu o Annie Przybylskiej pt. "Ania" i dołączył wzruszający wpis:

- napisał, a fani natychmiast odpowiedzieli. 

- "Nie mogę się doczekać tego filmu", "Czekam", "I obsada trochę rodzinna", "Wzruszenie wielkie", "Z przyjemnością pójdę" - piszą, wspominając aktorkę. 

Gwiazdy wspominają Annę Przybylską. Wzruszające słowa Piaska

Plakat z filmu "Ania", który zadebiutuje na ekranach jesienią tego roku udostępnił także Andrzej "Piasek" Piaseczny. Aktor, który grał z Przybylską w serialu "Złotopolscy" napisał:

Reklama

Wzruszające słowa opublikowała także przyjaciółka Anny Przybylskiej, Katarzyna Bujakiewicz:

Plakat udostępniła również córka aktorki, Oliwia, która napisała:

Wybieracie się do kina na ten wyjątkowy film?

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w Gdyni, po długiej i ciężkiej chorobie. Była jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Przybylska debiutowała w 1997 roku w filmie Radosława Piwowarskiego "Ciemna strona Wenus", a już rok później przyjęła rolę Marylki w serialu "Złotopolscy". 

W kolejnych latach Anna Przybylska grała w takich kinowych hitach jak "Sezon na leszcza", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Sęp", "Bokser" czy "Bilet na księżyc". 

Prywatnie aktorka była partnerką piłkarza Jarosława Bieniuka i mamą trójki dzieci.

Zobacz również:

"Dziewczyny z Dubaju" sprzedane do Rosji! Sadowska się tłumaczy...INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy