Reklama

Reklama

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie z partnerką

Pod koniec 2020 roku Jarosław Bieniuk, piłkarz i partner zmarłej w 2014 roku aktorki Anny Przybylskiej, pochwalił się nową partnerką. Jest nią Zuzanna Pactwa, modelka i miłośniczka podróży, która kilka lat spędziła w Stanach Zjednoczonych. Pactwa rozkochała w sobie nie tylko Bieniuka, ale także trójkę jego dzieci, które uwielbiają spędzać czas z piękną modelką.

Jarosław Bieniuk poznał Annę Przybylską w 1999 roku, gdy ta była jeszcze mężatką. Uczucie, które ich połączyło było tak silne, że nawet nie próbowali z nim walczyć i półtora roku później byli już parą. Ania i Jarosław świetnie się dogadywali, ale ona sama nie kryła, że często są jak "jedna wielka, włoska rodzina". 

- Jesteśmy krzykliwi, głośni, impulsywni. Potrafię zatrajkotać człowieka na śmierć - śmiała się aktorka. 

Para doczekała się trójki dzieci - Oliwii, Szymona i Jana, ale nigdy nie zdecydowała się na ślub. Mimo to, aktorka często nazywała Bieniuka swoim mężem, a po jej śmierci pojawiały się plotki, że Jarek i Ania tak naprawdę planowali ślub, po prostu nie zdążyli. 

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku, a Jarek wielokrotnie wspominał w wywiadach, że była jego pierwszą "dorosłą" miłością i gdy się poznali, dosłownie zwariował na jej punkcie. 

Jarosław Bieniuk czekał sześć lat, by jego serce znów zabiło mocniej. Piłkarza usidliła w końcu Zuzanna Pactwa, piękna, szczupła blondynka, zajmująca się w swoim życiu modelingiem, fotografią i projektowaniem. 

Reklama

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie z partnerką. Gdzie odpoczywają?

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa uwielbiają podróże. Czasem wyjeżdżają w pojedynkę, czasem z dziećmi piłkarza, z którymi modelka ma świetny kontakt. Można było to zauważyć podczas ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami", w której brała udział córka Bieniuka, Oliwia. Zuzanna dopingowała wschodzącą gwiazdkę w studio i mocno trzymała za nią kciuki. Cała ekipa odpoczywała również razem w Portugalii, a w pierwszych dniach stycznia odwiedzili Niemcy i bajkowy zamek Neuschwanstein w Bawarii. 

Obecnie Zuzanna i Jarek przebywają w Meksyku, w tym samym miejscu, gdzie odpoczywa także Blanka Lipińska. Piłkarz zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym całuje modelkę i podpisał je dowcipnie "Tulim się w Tulum". Fotkę momentalnie skomentowała inna fanka egzotycznych podróży, Natalia Siwiec ("Piękni"), a Kasia Sowińska, Oliwia Bieniuk i sama zainteresowana zamieściły pod nią serduszka. 

Na Instagramie Zuzanny również pojawiły się już pierwsze fotki i instastories z wyprawy. Na jednym ze zdjęć modelka prezentuje perfekcyjną sylwetkę, przechadzając się w mocno wyciętym stroju po plaży. Tylko pozazdrościć takich widoków!

***
Zobacz również:

Barbara Kurdej-Szatan i Przemek Kossakowski razem? Sensacyjne plotki! 

Roznerski przyłapany z piękną blondynką. Nie mógł oderwać wzroku!

Aneta Kręglicka na zdjęciu sprzed 30 lat! Nic się nie zmieniła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy