Jennifer Aniston ścięła włosy "na Rachel". Fani sypią komplementy

Jennifer Aniston, niezapomniana Rachel z kultowego serialu "Przyjaciele" pojawiła się w weekend na gali Screen Actors Guild Award i zachwyciła fanów nową fryzurą. Gwiazda wróciła do kultowego cięcia z lat 90., w którym wygląda młodo i wyjątkowo promiennie.

Jennifer Aniston na rozdaniu nagród Screen Actors Guild
Jennifer Aniston na rozdaniu nagród Screen Actors GuildChris Pizzello/InvisionEast News

Dla większości fanów Jennifer Aniston to jednak wciąż kultowa Rachel z "Przyjaciół", najpopularniejszego serialu świata, wyświetlanego w ponad stu krajach. Choć ostatni odcinek "Friendsów" wyemitowano 6 maja 2004 roku (obejrzało go około 52,5 miliona amerykańskich widzów!) to serial wciąż jest hitem. W Polsce można go obecnie oglądać na kanale Comedy Central.

"Przyjaciele" latami bawili i wzruszali widzów, stając się symbolem popkultury i lansując trendy. Za modę odpowiedzialna była właśnie serialowa Rachel - jej najważniejsze kreacje i zaskakujące stylizacje (szczególnie te z połowy lat 90.) są już dziś kultowe, podobnie jak jej legendarna fryzura.

Krótkie, wycieniowane włosy o dużej objętości, które stały się wizytówką Aniston z lat 90. znów wracają do łask i, jak się okazuje, na nowo pokochała je sama Rachel!

Jennifer Aniston zachwyciła na gali. Znów lansuje fryzurę "na Rachel"

Jennifer Aniston pojawiła się w niedzielę na gali Screen Actors Guild Award i zaskoczyła fanów nową fryzurą. Serialowa Rachel wróciła do swojego kultowego cięcia - skróciła i mocno wycieniowała włosy, niektórzy fani zauważyli też, że są one jaśniejsze.

Jennifer zachwyciła także kreacją. Aktorka i była żona Brada Pitta zdecydowała się na długą, srebrną, cekinową suknię z dekoltem i sporym rozcięciem. Dopełnieniem tej stylizacji była mała, czarna torebka i sandałki. Finalnie i tak wszyscy mówili jednak o fryzurze. Wy też jesteście na tak?

Jennifer Aniston w srebrnej sukni
Jennifer Aniston w srebrnej sukni Chris Pizzello
Jennifer Aniston w cięciu "na Rachel"
Jennifer Aniston w cięciu "na Rachel" Joseph Gotfriedy/Broadimage Entertainment/Broad Image/East News

Zobacz również: 

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 87: Maciej MusiałowskiINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas