Angelina Jolie w blond włosach. Jest nie do poznania

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Angelina Jolie niezmiennie urzeka swoich fanów urodą, która zwróciła uwagę ludzi świata filmu, gdy tylko młoda Jolie pojawiła się na planie filmowym swojej pierwszej produkcji. Od tego czasu aktorka stała się ikoną piękna, a wiele kobiet na świecie pragnie wyglądać tak jak ona. Wraz z nadejściem wiosny gwiazda zdecydowała się na zmianę w swoim wyglądzie i okazuje się, że był to kolejny strzał w dziesiątkę.

Angelina Jolie w nowym blond wydaniu
Angelina Jolie w nowym blond wydaniu Backgrid/East NewsEast News

Angelina Jolie w blond odsłonie. Do twarzy jej?

Angelina Jolie odświeżyła włosy na wiosnę. W środę wieczorem gwiazda wyszła ze swojego flagowego sklepu Atelier Jolie w Nowym Jorku z zauważalnie jaśniejszymi lokami.

Chociaż Jolie jest prawdopodobnie jedną z najsłynniejszych brunetek w Hollywood, od dłuższego czasu powoli wybiera częściej blondy niż brązy. Od końca zeszłego roku aktorka stopniowo rozjaśniała włosy, zaczynając od jaśniejszych brązów, by teraz uzyskać miodowy blond.

Angelina Jolie od dłuższego czasu stopniowo rozjaśniała włosy
Angelina Jolie od dłuższego czasu stopniowo rozjaśniała włosy Backgrid/East NewsEast News

To także nie pierwszy raz, kiedy Jolie zmienia kolor na blond. Wcześniej ufarbowała włosy na potrzeby nagrodzonego Oscarem występu w filmie "Przerwana lekcja muzyki" z 1999 r., a ostatnio założyła platynowo-blond perukę w filmie Marvela "Eternals" z 2021 roku.

Angelina Jolie od lat czaruje wdziękiem bez względu na kolor włosów

Angelina Jolie to przykład typu urody, który doskonale odnajdzie się w każdym kolorze włosów. Duże oczy i usta aktorki oraz wystające kości policzkowe stały się jej znakiem rozpoznawczym.

Angelina Jolie przez wiele lat była wierna brązowym włosom
Angelina Jolie przez wiele lat była wierna brązowym włosomEIDON/REPORTEREast News

Symetryczna twarz Jolie szybko zaczęła uchodzić za ideał, a ona pokazując się przez lata swojej kariery w różnych wersjach, udowodniła, że potrafi wyglądać dobrze w każdym możliwym wydaniu.

Obecnie Jolie skłania się ku bardziej naturalnej odsłony bez makijażu, a jedyna ingerencja, na jaką się właśnie zdecydowała to rozjaśnianie włosów.

Zobacz też: 

Figury woskowe Angeliny Jolie i Brada Pitta zostały rozdzielone© 2016 Associated Press
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas