Reklama

Reklama

Jennifer Lopez i Ben Affleck planują dziecko?

Jennifer Lopez i Ben Affleck uchodzą za jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Odkąd zaczęli ponownie się spotykać, pozostają w ciągłym blasku fleszy. Niedawno krążyły plotki, że się zaręczyli, a ostatnio podobno szukali surogatki.

Jennifer Lopez i Ben Affleck znów razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck poznali się w 2001 roku na planie filmowym "Gigli". Niedługo później para zaczęła się spotykać. Jednak przez dłuższy czas starali się ukrywać swój związek przed mediami. Ich związek stał się prawdziwą pożywką dla mediów w 2002 roku, a mimo ciągłego bycia w blasku fleszy, para zaręczyła się. Niestety, od tego momentu wszystko zaczęło się sypać. Pojawiały się doniesienia o zdradach i plotki o kłótniach między kochankami. Para ostatecznie rozstała się na kilka dni przed ślubem w 2004 roku.

Później oboje związali się na wiele lat z innymi partnerami. Jennifer Lopez wyszła za Marka Anthony’ego, z którym doczekała się dwójki dzieci — bliźniąt. Z kolei Ben Affleck przez wiele lat był mężem aktorki Jennifer Garner, z którą ma trójkę dzieci. Oba związki zakończyły się rozwodem, a piosenkarka i aktor zeszli się ponownie po kilkunastu latach w zeszłym roku. 

Reklama

Jennifer Lopez i Ben Affleck planują dziecko

Para ponownie zaczęła spotykać się w 2021 roku, lecz przez długi czas starali się utrzymywać, że są tylko przyjaciółmi. Ich związek wydaje się być silniejszy, niż przed laty. Niedawno pojawiły się plotki, że Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się. Teraz okazuje się, że para podobno planuje powiększyć gromadkę dzieci.

Zarówno aktor, jak i piosenkarka mają dzieci z poprzednich związków. Oboje spędzają czas ze swoimi pociechami. Para podobno chciałaby mieć także wspólne dziecko. Jednak ciąża w przypadku 53-letniej Jennifer Lopez byłaby ryzykowana i trudna do utrzymania. Z tego powodu para miała szukać matki zastępczej, która zostałaby surogatką dla ich pociechy. Jednak ani piosenkarka ani aktor nie odnieśli się, jak na razie do plotek. W ostatnim czasie oboje w mniejszym stopniu udzielają się w życiu publicznym.

Zobacz także:
Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu. Cera jak u nastolatki
Ben Affleck i Matt Damon wstydzą się tego, jak zarabiali, nim stali się sławni?
Ben Affleck sugeruje, że pił z powodu Jennifer Garner. Fani są wściekli

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | J.Lo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy