Jennifer Lopez kolejny raz pokazała się w obrączce. Chce uciąć plotki?

Niedawno odbyła się premiera futurystycznego filmu „Atlas” z Jennifer Lopez w roli głównej. Oczy śledzących premierę zwrócone zostały na dłoń popularnej J. Lo. Co przykuło ich uwagę?

Jennifer Lopez postanowiła w wymowny sposób rozprawić się z plotkami
Jennifer Lopez postanowiła w wymowny sposób rozprawić się z plotkami Backgrid/East NewsEast News

Co się dzieje w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka?

Udział w MET Gali Jennifer Lopez bez Bena Afflecka zaskoczyła fanów. Oficjalne tłumaczenie nieobecności Bena Afflecka było takie, że aktor nie mógł opuścić trwających właśnie zdjęć do thrillera "Księgowy 2". Opinia publiczna wiedziała jednak lepiej. Szczególnie że Lopez w tym samym czasie polubiła instagramowy wpis mówiący o tym, że nie można budować związku z kimś, kto ciągle się oddala.

Taką samą z napisem "I do", jaką założyli wspólnie z Affleckiem podczas ceremonii ślubnej w Las Vegas w lipcu 2022 roku.

Jennifer Lopez i Ben Affleck starają się udowodnić mediom, że ich związek ma się dobrze
Jennifer Lopez i Ben Affleck starają się udowodnić mediom, że ich związek ma się dobrze Backgrid/East NewsEast News

Dzień wcześniej Jennifer Lopez została sfotografowana w towarzystwie Bena Afflecka jak jeździli po Los Angeles samochodem, a potem udając się na rodzinne wydarzenie oraz obiad do restauracji, w której mieli pewność, że zostaną sfotografowani przez paparazzi. Na zdjęciach opublikowanych przez portal TMZ, Affleck nosi na palcu wspomnianą platynową obrączkę.

W świetle nowych wydarzeń w gwiazdorskim związku nie pozostaje nic innego jak tylko skupić się na filmie, którego premierę z obrączką na palcu zaszczyciła swoją obecnością Lopez.

Miłość po przejściach. Jennifer Lopez i Ben Affleck są sobie pisani?

Jennifer Lopez i Ben Affleck już raz w przeszłości rozstali się
Jennifer Lopez i Ben Affleck już raz w przeszłości rozstali się Chris Weeks / ContributorGetty Images

Para poznała się i zaręczyła po raz pierwszy w 2002 r., ale rozstała się już w 2004 r. Odnowili kontakt ze sobą dopiero w 2021 r. , a po 20 latach od pierwszego spotkania pobrali się w 2022 r.

Lopez była tak zainspirowana ich romansem, że umieściła go w centrum uwagi swojego albumu "This Is Me... Now" z 2024 r. i towarzyszącego mu dokumentu "The Greatest Love Story Never Told".

Ich powrót do siebie był zaskakujący dla wielu osób, zwłaszcza po wcześniejszych związkach obojga. Wielu osobom jednak dało to nadzieję, na istnienie prawdziwej miłości, która przetrwa wszystko.

Idealny obraz tej miłosnej bajki mógłby legnąć w gruzach, gdyby okazało się, że teraz faktycznie Jennifer i Ben postanowili rozstać się po dwoch latach małżeństwa, na które tak długo czekali.

Met Gala 2024: Kwiaty i dekadencjaAFP
INTERIA.PL/ PAP Life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas