Jennifer Lopez pokazała okładkę albumu i zachwyciła odważną stylizacją

Jennifer Lopez, wokalistka, aktorka i jedna z najpopularniejszych kobiet świata zapowiedziała nową płytę, promujący ją singiel i film, który zrobiła z pomocą Bena Afflecka. Gwiazda wraca z nowym materiałem po dekadzie przerwy. Będzie kolejny hit?

Jennifer Lopez przygotowała dla fanów nową płytę i film
Jennifer Lopez przygotowała dla fanów nową płytę i film BACKGRIDEast News

Jennifer Lopez ostatni krążek wydała w 2014 roku - nic dziwnego więc, że fani z entuzjazmem zareagowali na zapowiedź nowej płyty. Teraz J.Lo podzieliła się z nimi pierwszymi zajawkami promującego ją teledysku oraz filmu, który powstał przy pomocy jej ukochanego, aktora i reżysera Bena Afflecka

Jennifer Lopez zapowiada nową płytę i teledysk. Film zrobił jej Ben Affleck

Jennifer Lopez już jakiś czas temu poinformowała fanów, że pracuje nad nowym krążkiem. Teraz ogłosiła, że pierwszy singiel pt. "Can’t Get Enough" będzie dostępny w streamingu od 10 stycznia 2024 roku. Premierę dziewiątej płyty wokalistki pt. "This is me...Now" zaplanowano natomiast na 16 lutego. Tego samego dnia pojawi się wyreżyserowany przez Dave’a Meyersa krótkometrażowy film, do którego scenariusz napisała sama Lopez z pomocą Matta Waltona i Bena Afflecka. Będzie on dostępny w Amazon Prime Video.

Wczoraj gwiazda podzieliła się z fanami na Instagramie zapowiedzią tego filmu.

Najnowszy krążek J.Lo będzie zawierał łącznie 13 piosenek w stylistyce R&B i popu, z domieszką hip-hopu. W tworzeniu wydawnictwa wokalistce pomogli Angel Lopez, Jeff „Gitty” Gitelman, HitBoy, Tay Keith i INK. Na Instagramie gwiazdy pojawił się już teaser teledysku do "Can’t Get Enough" oraz jedna z wielu okładek płyty. Też czekacie na to wydawnictwo?

"Gdzie widzieliście po raz pierwszy pijaństwo? W domu". Ewa Woydyłło-Osiatyńska u Katarzyny ZdanowiczINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas