Jennifer Lopez ucina plotki. Wyszło niezręcznie?

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Od dłuższego czasu w amerykańskich mediach krążą plotki na temat ponownego rozpadu związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Snute przez media i fanów teorie docierają do samych zainteresowanych i Jennifer Lopez postanowiła nie wypowiadać się na ten temat, ale za to pojawiła się z mężem publicznie i starała się nie szczędzić mu czułości.

Jennifer Lopez i Ben Affleck starają się uciąć plotki na ich temat?
Jennifer Lopez i Ben Affleck starają się uciąć plotki na ich temat?Backgrid/East NewsEast News

Historia miłosna niczym z baśni

Ostatnio o Jennifer Lopez i Benie Affleck'u znów jest głośno. Niestety nie za sprawą sukcesów zawodowych, a plotek o ich związku. To drugi raz, kiedy para tworzy związek i ma już za sobą jedno rozstanie.

W 2004 roku dopiero Ben Affleck skomentował zakończenie związku z Jennifer, podkreślając rolę presji, jaką na ich związek wywierały media. Po tym głośnym rozstaniu oboje starali się ułożyć już osobno swoje życie na nowo.

Byli w innych związkach, ale los zechciał, że ta dwójka znów połączyła się w 2021 roku, co wywołało niemały szum wśród fanów zarówno Bena, jak i Jennifer.

To brzmiało niczym romantyczna bajka o miłości, która przezwyciężyła wszelkie trudności i czas rozłąki, by ta dwójka mogła finalnie do siebie powrócić.

W 2022 roku odbył się ślub Jennifer Lopez i Bena Afflecka, który miał być zakończeniem rodem z jednych z romantycznych filmów, w jakich oboje grali. Okazuje się jednak, że po słynnym "i żyli długo i szczęśliwie" następuje dalsza część, która może już nie wyglądać tak bajecznie.

Jennifer Lopez i Ben Affleck ratują małżeństwo?

Już w 2003 roku pojawiły się doniesienia, że napięcia w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka pojawiły się po tym, jak piosenkarka kreowała ich związek pod publikę, zamiatając realne problemy pod dywan.

Zarzuty o sztuczności związku pojawiły się i teraz, po ślubie tej dwójki. Sytuacja nasiliła się po premierze dokumentu o związku Lopez i Afflecka, który został skrytykowany przez odbiorców.

Narastają plotki wokół słynnej pary. Czy to koniec ich małżeństwa?
Narastają plotki wokół słynnej pary. Czy to koniec ich małżeństwa? Backgrid/East NewsEast News

Brak obecności Bena u boku żony na ważnych dla niej wydarzeniach branżowych tylko podsycał plotki o ich rozstaniu, które para miała ukrywać. Po pewnym czasie jednak zaczęto dostrzegać, że obrączka wróciła na palec gwiazdy i choć ona sama nie komentowała tych kontrowersyjnych doniesień, stara się swoim zachowaniem uciszyć plotki.

Tym razem para pojawiła się osobiście w końcu razem i Jennifer Lopez chcąć udowodnić, że wszystko jest w najlepszym porządku w jej małżeństwie, postanowiła pocałować ukochanego w policzek.

Ben z kolei jak nigdy starał się promiennie uśmiechać, co jest sporą odmianą, bo aktor najcześciej uwieczniony jest na zdjęciach z dość poważną miną w towarzystwie żony.

Czy takie zachowanie słynnej pary w końcu utnie wszelkie spekulacje, czy może wręcz przeciwnie - tylko je podsyci?

Zobacz też: 

Met Gala 2024: Kwiaty i dekadencjaAFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas