Jessica Goicoechea chwali się ciałem w różowym bikini

Jessica Goicoechea, hiszpańska modelka i influencerka podzieliła się z fanami kolejną gorącą fotką. Blond piękność wrzuciła zdjęcie w różowym bikini i rozgrzała ich do czerwoności. Ale ciało!

Jessica Goicoechea
Jessica GoicoecheaJames Veysey/Shutterstock/Rex FashionEast News

Jessica Goicoechea to pochodząca z Hiszpanii modelka, influencerka i projektantka mody, którą na Instagramie obserwuje już grubo ponad 1,8 miliona fanów. Swoją karierę blond piękność rozpoczęła jeszcze jako 15-latka, podpisując kontrakt z agencją mody "5th Avenue". Chwilę później zainteresowały się nią inne słynne, hiszpańskie marki.

Jessica Goicoechea obdarzona jest nie tylko oryginalną urodą, ale także spektakularną sylwetką. Modelka może się pochwalić pięknymi, długimi nogami,  wyrzeźbionym brzuchem i umięśnionymi pośladkami. Świadoma swoich wdzięków chętnie dzieli się z fanami fotkami w skąpych strojach kąpielowych czy bieliźnie. Najnowsze zdjęcie modelki rozgrzało ich do czerwoności.

Jessica Goicoechea w skąpym, różowym bikini. Ale ciało

Jessica Goicoechea podzieliła się z wielbicielami gorącą fotką w bieliźnie. Seksowna blondynka pozuje na niej w różowym, kusym zestawie, ciesząc sie błogim relaksem nad wodą, słońcem i pizzą. Fani natychmiast zasypali ją komplementami:

- "Wow", "Barbie vibes", "Ale seksowna", "Bardzo gorąca fotka", "Niesamowita" - piszą.

Faktycznie, trzeba przyznać, że Jessica z powodzeniem mogłaby zastąpić Margot Robbie w jej nowym filmie o Barbie, nie sądzicie?

Zobacz również: 

Arkadiusz Jakubik w rozmowie z Katarzyną Zdanowicz: Prawdziwy mężczyzna ma kwaterę na cmentarzu INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas