Jessica Simpson pozuje w bikini, chwaląc się ciałem

Jessica Simpson, 42-letnia wokalistka i projektantka mody, od wielu lat walczy z wahaniami wagi i wielokrotnie przyznawała w wywiadach, że walka o idealną sylwetkę spędza jej sen z powiek. Wiele wskazuje jednak na to, że te bolączki to już przeszłość i Simpson cieszyć się może szczupłą figurą. Jej najnowsze fotki zachwyciły fanów!

Jessica Simpson od lat walczy o idealną wagę. Czyżby w końcu się udało?
Jessica Simpson od lat walczy o idealną wagę. Czyżby w końcu się udało?SPLASH / Splash NewsEast News

Jessica Simpson, wokalistka, której szczyt kariery przypadł na lata 2001-2006 obecnie znana jest głównie ze swojej działalności na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się z fanami fotkami z życia prywatnego. Gwiazda wrzuca również zdjęcia swoich modowych stylizacji i ukochanych pociech. Wciąż spore emocje budzi także jej waga i figura!

Jessica Simpson pochwaliła się fotką w bikini. Jest nie do poznania?

Jessica Simpson wrzuciła właśnie na Instagrama fotkę, która zachwyciła fanów. Gwiazda pozuje w brązowym stroju bikini w stylu boho, na tle sypialni urządzonej w tym samym klimacie. Wokalistka ma na sobie słomkowy kapelusz i buty na wysokim obcasie i widać, że jest dumna z sylwetki, którą udało się jej wypracować.

Jessica Simpson pochwaliła się także zdjęciem w czarnym, mocno wyciętym kostiumie i radosnym selfie. W której wersji podoba wam się najbardziej?

Zobacz również:

Maja Frykowska o wierze w BogaNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas