Joanna Brodzik rozkwita! Jeszcze do niedawna walczyła o swój związek!

Fani nie mogli uwierzyć, gdy okazało się, że Joanna Brodzik i Paweł Wilczak przechodzą kryzys w swoim związku. Para była o krok od rozstania, ale wielka miłość przetrwała. Dziś widać, że aktorka dosłownie rozkwita!

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak mierzyli się z wielkim kryzysem w ich związku w 2019 roku
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak mierzyli się z wielkim kryzysem w ich związku w 2019 rokuPiotr AndrzejczakMWMedia

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak byli o krok od rozstania

Serialowa miłość szybko przerodziła się w prawdziwe uczucie i od 2003 roku tworzyli jeden z najgorętszych związków polskiego show-biznesu. 

W 2008 roku doczekali się dwóch synów - Jana i Franciszka i nikt nie spodziewał się, że cokolwiek zburzy ich rodzinny ład. 

Gdy pojawiły się plotki o kryzysie w ich związku, oni sami początkowo wprost nie chcieli komentować doniesień. Jednak wiele wskazywało na to, że ta miłość zbliża się ku końcowi. 

Nie brakowało także wieści o tym, że Wilczak znalazł już sobie nową ukochaną - aktorkę Marię Sobocińską. 

Joanna Brodzik rozkwita! Ukochany ją wspiera?

W końcu Joanna i Paweł zdecydowali się na terapię dla par i pomysł ten okazał się być dla nich szczęśliwy. W ciszy i z dala od medialnego zgiełku naprawiali swoje relacje i po wielu miesiącach pracy w końcu mogli odetchnąć z ulgą. 

Wielka miłość przetrwała, a Joanna wyraźnie rozkwitła. Patrząc na jej nowe zdjęcia, trudno oderwać wzrok od aktorki. Zajęła się także nowym projektem - wydała książkę o gotowaniu i jest szczęśliwa, że w końcu może ją promować. 

Teraz, gdy udało im się uporać z problemami w związku, może także liczyć na wsparcie Pawła. Widać, że w końcu wszystko wróciło na właściwe tory.

Paweł Wilczak i Joanna Brodzik kilka lat temu nie wyglądali na szczęśliwych
Paweł Wilczak i Joanna Brodzik kilka lat temu nie wyglądali na szczęśliwych Paweł WrzecionMWMedia
"Love Island #NEWS", odc. 6POLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas