Reklama

Joanna Moro tańczy w sianie bez stanika

Joanna Moro nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Zimą przekonuje ich, że morsowanie to znakomity patent na spędzanie wolnego czasu, a latem w kusej sukience cieszy się urokami wsi przy rytmach utworów Ekipy. Zabawa pod publiczkę? Sami oceńcie te wygibasy!

Joanna Moro cieszy się życiem i pora roku nie ma znaczenia. To kobieta, która zimą myśli o tym, aby latem prezentować się kusząco w letnich stylizacjach. Morsowanie od kilku sezonów stało się pasją aktorki, do której przekonuje koleżanki z branży.

Choć wielokrotnie była krytykowana za wchodzenie do zimnej wody, szczególnie podczas ciąży, nie przejęła się tym i robiła swoje. I taka właśnie jest Joanna Moro, którą publiczność zapamiętała z serialowej roli Anna German.

Joanna Moro puszcza oczko do młodzieży

A jak blond piękność spędza wakacje? Wiejskie klimaty nie są jej obce. Ostatnio 36-letnia aktorka postanowiła zaprezentować się publiczności na Tik Toku. Zasada jest prosta. Wybieramy popularny utwór, wykonujemy układ taneczny, który zostało do niego wymyślony i możemy spodziewać się pierwszych serduszek i komentarzy na profilu. Idąc tym tropem, Joanna Moro sięgnęła po bestseller z Tik Toka. 

Reklama

Joanna Moro bez stanika. Ale figura!

Utwór "Zygzak" Ekipy od miesięcy jest w ścisłej czołówce i to właśnie do tego kawałka Moro zatańczyła na tle siana w kusej sukience bez stanika i makijażu. Czy to wykonanie się spodobało? Po jednej dobie aktorka zdobyła zaledwie dwa komentarze i ponad osiemdziesiąt serduszek, ale przecież ona dopiero zaczyna swoją przygodę na tym profilu. Wcześniejszy filmik miał pochlebniejsze recenzje. 

Joanna Moro wypoczywa w luksusie

Moro w bikini prezentuje hotel, w którym wypoczywa. Trzeba przyznać, że wnętrza zachęcają. To przeciwieństwo sielskiego klimatu, raczej chłodny minimalizm. Sami spójrzcie. Jedno trzeba przyznać, figura aktorki... Bez zarzutów! Miejmy nadzieję, że będąc w takiej formie zdobędzie kolejne role, którymi zabłyśnie na srebrnym ekranie.

***
Zobacz także:

Mena Suvari: Jak zmieniła się przez lata?

Joanna Koroniewska posiniaczona! Tłumaczy co się stałoINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Moro | aktorka | Entourage | morsowanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy