Reklama

Reklama

​Joanna Moro tapla się w błocie

Joanna Moro pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często chwali się zdjęciami z prywatnego życia. Ostatnio aktorka zapozowała w bikini, będąc przy tym cała w błocie. Zdradziła powód swojego niecodziennego wyglądu.

Joanna Moro: Kim jest i jak zyskała sławę?

Joanna Moro jest popularną aktorką. Z pochodzenia jest Polką, chociaż urodziła się na Litwie. W młodym wieku przeprowadziła się do ojczyzny rodziców i zaczęła kształtować aktorską karierę. Zadebiutowała na scenie w szkolnej etiudzie "Szara jesień" w 2004 roku. Pierwszą serialową rolę otrzymała w 2006 roku, gdy wcieliła się w postać Basi Lubickiej w serialu "Magda M". Największą sławę Joannie Moro przyniosła rola w serialu "Anna German. Tajemnica białego anioła", w którym wcieliła się w tytułową bohaterkę. Aktorka występowała także w takich produkcjach, jak "BrzydUla", "Barwy szczęścia", "Na Wspólnej" czy "Londyńczycy".

Reklama

Prywatnie aktorka jest szczęśliwą żoną i matką. Joanna Moro poślubiła w 2008 roku Mirosława Szpilewskiego. Para doczekała się trójki dzieci - dwóch synów, Jeremiego i Mikołaja oraz córki Ewy. To właśnie zdjęciami z rodzinnego wyjazdu aktorka pochwaliła się ostatnio. Zapozowała prosto z błota.

Joanna Moro chwali się błotną kąpielą

Joanna Moro podzieliła się z fanami relacją z rodzinnej wycieczki. Wraz z m mężem i dziećmi pojechała na Teneryfę. Tam aktorka skorzystała z błotnych kąpieli na plaży. Całe ciało wysmarowała błotem.

Aktorka wytłumaczyła, dlaczego postanowiła ubrudzić ciało błotem z plaży. Okazuje się, że chodziło o prozdrowotne właściwości wulkanicznego piasku. Jest on bogatym źródłem cennych minerałów. Joanna Moro dodała także, jak korzystne działanie mają błotne kąpiele z wykorzystaniem wulkanicznej ziemi:

Zobacz także:

Joanna Moro bez makijażu! „Ale zmarchy!”

Joanna Moro na zdjęciu z siostrą. Ale podobieństwo!

Joanna Moro doznała wstrząsu podczas morsowania! Natychmiastowa reakcja organizmu!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Moro | błoto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy