Joanna Racewicz postawiła na czerń. Kolejna trafiona stylizacja?

Joanna Racewicz, dziennikarka, prezenterka i autorka książek pojawiła się w poniedziałek na teatralnej premierze i zachwyciła klasyczną stylizacją. Gwiazda zdecydowała sią na czarny zestaw z klasą, który doskonale podkreślił jej idealną sylwetkę.

Joanna Racewicz w czerni
Joanna Racewicz w czerni VIPHOTOEast News

Joanna Racewicz sporo podróżuje i gdy tylko uda się jej znaleźć czas na wypad do egzotycznego kraju, pakuje do walizki tuniki oraz długie suknie w mocnych, odważnych kolorach, neonowe kombinezony czy szerokie, luźne dżinsy. Na wielkich galach dziennikarce zdarza się też eksponować swoją perfekcyjną figurę - coraz częściej decyduje się na obcisłe, czasem wycięte, długie suknie, w których czuje się bardzo swobodnie i kobieco.

Śledząc modowe wybory Joanny Racewicz można odnieść wrażenie, że najbardziej upodobała sobie jednak czerń, którą nosi zarówno na co dzień jak i na wielkie wyjścia i gale. Tak było i tym razem - dziennikarka i prezenterka pojawiła się w poniedziałek na teatralnej premierze i zachwyciła w klasycznym zestawie.

Joanna Racewicz w czerni. Kolejna, trafiona stylizacja?

Joanna Racewicz pojawiła się w poniedziałek na premierze spektaklu "Łózko pełne cudzoziemców" w Teatrze Capitol i zachwyciła w klasycznej stylizacji. Dziennikarka i prezenterka wystąpiła na wydarzeniu w klasycznym, czarnym garniturze, do którego dobrała szpilki i małą torebkę. Dopełnieniem tej stylizacji była prosta fryzura - gwiazda zaczesała grzywkę gładko do tyłu, a włosy z boku założyła za uszy. Racewicz zdecydowała się też na klasyczny makijaż - podkreślone mocno oko i naturalne usta.

Kolejna trafiona stylizacja?

Joanna Racewicz w klasycznej czerni
Joanna Racewicz w klasycznej czerni VIPHOTOEast News
Joanna Racewicz podkreśliła garniturem swoją idealną sylwetkę
Joanna Racewicz podkreśliła garniturem swoją idealną sylwetkę Paweł WodzyńskiEast News

Zobacz również: 

Maciej Musiałowski o dojrzałości: Staram się być zrównoważonyINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas