Reklama

Reklama

Joanna Skrzypczak podbija polski instagram. Była miss zachwyca urodą

Joanna Skrzypczak obecnie rozgrzewa ring przed walkami mieszanych sztuk walki, a w mediach społecznościowych obserwuje ją prawie 50 tysięcy osób. Jej zdjęcia przyprawiają o szybsze bicie serc wielu internautów.

Kim jest Joanna Skrzypczak? Piękna Polka podbija sieć!

Joanna Skrzypczak to dość kontrowersyjna postać polskiego show-biznesu. Polska ring girl, która otwierała galę jednej z konfederacji pięściarskich, ma na swoim koncie ciekawą karierę. 

 W jej mediach społecznościowych możemy przeczytać, że gwiazdka chwali się zdobytymi tytułami Miss Wall Street 2017 i Miss Wielkopolski 2017, ale nie poszła ona drogą miss. 

Pochodząca ze Śremu piękność obecnie mieszka w Londynie, a w wolnym czasie jeździ po świecie, publikując gorące zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. 

To właśnie na nich widać, jak bardzo się zmieniła na przestrzeni lat, inwestując najwidoczniej w zabiegi medycyny estetycznej i w czas pędzony na siłowni. 

Reklama

Piękne ciało to jednak nie wszystko, czym może się pochwalić Joanna Skrzypczak. Celebrytka z biegiem lat postanowiła otworzyć własną firmę odzieżową, którą z dumą prezentuje. 

Wygląda na to, że ring girl, a była miss z niejednego pieca chleb już jadła i chyba nie ma zamiaru się zatrzymywać. Fani nie kryją zachwytu jej urodą i tym, jak bardzo zaradna potrafi być. 

Fanów Joanny Skrzypczak wciąż przybywa, co można obserwować w jej mediach społecznościowych. Czy gwiazdka jeszcze czymś zaskoczy w polskim show-biznesie? Czas pokaże.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Skrzypczak | ring girl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy