Reklama

Reklama

Julia Dybowska pławi się w luksusach w Warszawie. Pochwaliła się zdjęciem

Julia Dybowska, ukochana teherańskiego miliardera, z którym na co dzień mieszka w Londynie, obecnie przyleciała do Polski, by spędzić nieco więcej czasu z rodziną. Z tej okazji podzieliła się zdjęciem sprzed ekskluzywnego, warszawskiego hotelu i zachwyciła fanów stylizacją.

Julia Dybowska znowu w Polsce. Zachwyciła stylizacją na warszawskiej ulicy

Julia Dybowska może pochwalić się życiem niczym z bajki. Ma tyle pieniędzy, ile sobie tylko wymarzy, a to za sprawą związku z miliarderem. 61-letni Robert Tchenguiz spełnia wszystkie zachcianki swojej ukochanej. 

Julia Dybowska korzysta z tej okazji i pławi się w luksusach, podróżując po świecie i wydając majątek na niebotycznie drogie ciuchy i dodatki. 

 Jednak przy ciągłym podróżowaniu, ukochana miliardera nie zapomniała o swoich korzeniach i często odwiedza Polskę, by spędzić nieco czasu z bliskimi, którzy zostali w kraju. 

Tym razem gwiazdka pochwaliła się zdjęciem z warszawskiej ulicy, sprzed ekskluzywnego hotelu, w którym z pewnością się zatrzymała. 

Reklama

Na zdjęciu Julia Dybowska pozuje w krótkiej, czarnej sukience, która odsłoniła jej szczupłe nogi odziane w wysokie kozaki. Do tego celebrytka dopasowała krótką, designerską marynarkę i torebkę znanej firmy. 

Stylizacja zrobiła wrażenie na internautach, którzy dopytywali w komentarzach skąd pochodzą poszczególne elementy stroju Julii. 

To nie pierwszy raz, gdy Polka zwraca na siebie uwagę i widać, że kocha bawić się modą. Jednak aż strach pomyśleć ile kosztowała całość stylizacji, którą spokojnie można liczyć w tysiącach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Dybowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy