Reklama

Julia Wieniawa krytykowana za strój w górach. Nieodpowiedzialna postawa?

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej wpływowych polskich aktorek i piosenkarek. Kobieta ma wielu fanów, którzy śledzą jej życie na Instagramie. Tym razem jednak opublikowane przez nią nagranie zostało skrytykowane. Co zarzucają Wieniawie internauci?

Julia Wieniawa. Strój w górach

Julia Wieniawa opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widzimy, jak chodzi po górach. Gwiazda prezentuje się na Kasprowym Wierchu w modnym futrze i botkach na grubej podeszwie. Jej stylizację zobaczycie tutaj.

Na nagraniu widać, jak Wieniawa biegnie po śniegu, a jej buty nie zostawiają żadnych śladów. Tak naprawdę jednak pod śniegiem znajduje się lód, może to być nawet lodowa tafla - śliska i niezwykle niebezpieczna, szczególnie w górach.

Reklama

Julia Wieniawa. Krytyka internautów

Internautom nie spodobał się fakt, że tak wpływowa osoba jak Julia Wieniawa prezentuje tak nieodpowiedzialne zachowanie. W komentarzach podkreślają, że to nie jest odpowiedni strój w góry, gdzie przy takiej pogodzie szczególnie powinno się uważać.

Wieniawa nie odniosła się do żadnego komentarza. Tymczasem w górach rzeczywiście panują trudne warunki i dochodzi do wypadków. Ratownicy z TOPR apelują do turystów o zdrowy rozsądek i zachowanie ostrożności.

Czytaj więcej:

"Jak pokochałam gangstera": Odważna rola Julii Wieniawy

Julia Wieniawa zdradziła trik na pełne usta. Efekt powala!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy