Reklama

Reklama

Justyna Żyła przegrała proces z Marceliną Ziętek. Grzywnę zapłacił skoczek

Justyna Żyła, była żona Piotra Żyły nigdy nie ukrywała, że nie pała sympatią do partnerki skoczka, Marceliny Ziętek. Teraz, gdy w mediach coraz częściej pojawiają się plotki o rozstaniu Ziętek i sportowca, Justyna Żyła postanowiła udzielić wywiadu, w którym przyznała, że ma z byłym mężem doskonały kontakt. Zdradziła również, że przegrała owiany tajemnicą proces sądowy z Ziętek, a grzywnę zapłacił za nią Piotr Żyła!

Justyna Żyła udzieliła niedawno wywiadu, w którym przyznała, że znowu ma z byłym mężem doskonały kontakt. Popularna blogerka kulinarna wyjawiła, że jej relacje z Piotrem Żyłą są bardzo dobre, a skoczek mocniej angażuje się w życie rodzinne i zajmuje się dwójką ich dzieci, gdy ona sama jest w pracy.

To tylko podgrzało plotki o rozstaniu Piotra Żyły z Marceliną Ziętek. Rozstanie pary bez wątpienia byłoby na rękę Justynie, bo nigdy nie kryła się ze swoją antypatią do młodziutkiej aktorki. 

Konflikt Justyny Żyły z Marceliną Ziętek: O co poszło?

Justyna Żyła wyszła za polskiego skoczka w 2006 roku. Para doczekała się dwójki dzieci - syna Jakuba i córki Karoliny i przez wiele lat sprawiała wrażenie szczęśliwej. Niestety, po ponad dekadzie wspólnego życia ich relacja zdecydowania się pogorszyła i ostatecznie para rozwiodła się w 2018 roku. 

Reklama

Rozwód Justyny i Piotra nie należał do eleganckich. Po rozstaniu Justyna Żyła głośno wypowiadała się na temat ich relacji, krytykowała męża, przekonując, że nie interesuje się już dziećmi i na bieżąco relacjonowała konflikt na Instagramie. O byłej żonie skoczka zrobiło się w pewnym momencie tak głośno, że pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami" i rozpoczęła karierę instagramowej influencerki. 

Gdy wydawało się, że byli małżonkowie doszli do porozumienia, skoczek związał się z młodziutką aktorką, Marceliną Ziętek. Nowa partnerka Piotra ewidentnie nie spodobała się Justynie, bo ta nie szczędziła jej rozmaitych zaczepek i przytyków, a nawet wyśmiewała jej młody wiek. 

 - napisała kiedyś w mediach społecznościowych. 

Justyna Żyła przegrała sprawę w sądzie. Grzywnę zapłacił za nią były mąż!

W ubiegłym roku Marcelina Ziętek wyznała, że nie ma już siły znosić dłużej takiego stanu rzeczy i postanowiła podjąć kroki prawne. Sprawa trafiła do sądu, a media ujawniły, że Justyna Żyła miała grozić śmiercią młodej aktorce, a to już w naszym kraju groźba karalna. Cały proces był jednak owiany tajemnicą, a sprawa ostatecznie ucichła. 

Teraz Justyna Żyła wyjawiła na łamach magazynu "Party", że przegrała sprawę z Marceliną Ziętek, a sąd zobowiązał ją do zapłaty grzywny. Co ciekawe grzywnę zapłacił słynny skoczek, który postanowił pomóc w ten sposób byłej żonie. 

 - zdradziła Justyna Żyła. 

Myślicie, że teraz to już naprawdę koniec tego medialnego konfliktu? 

***

Zobacz również:

Julia Wieniawa zabrała głos w sprawie afery u Opozdów!

Zenek Martyniuk poszedł do byłej synowej i się zaczęło!

Maja Hyży zdradza szczegóły konfliktu z Grzegorzem. Sądowa batalia trwa! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Żyła | Marcelina Ziętek | Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy