Reklama

Reklama

Justyna Żyła wyśmiewa Marcelinę Ziętek? Ale reakcja!

Justyna Żyła i Marcelina Ziętek, czyli była żona i aktualna partnerka skoczka narciarskiego, Piotra Żyły nie pałają do siebie sympatią. Między paniami od samego początku dochodziło do spięć i fani byli świadkami ich nieeleganckich przepychanek w sieci. Teraz sprowokowali Justynę Żyłę do kolejnej, mocnej reakcji.

Justyna Żyła nie daje swoim fanom ani chwili wytchnienia. Na swoim Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad 100 tysięcy osób, regularnie publikuje fotki z kulinarnymi dziełami, efekty sesji zdjęciowych i migawki z życia prywatnego. Była żona Piotra Żyły stara się dobrze wykorzystać swoje pięć minut sławy i regularnie podsyca kontrowersje wokół swojej osoby. 

Justyna Żyła w ciąży? Fani mają dowody!

Justyna Żyła jest mamą dwójki dzieci i czasem ciężko jej znaleźć czas tylko dla siebie. Ostatnio jednak pochwaliła się fanom, że jej pociechy pojechały z tatą na wakacje, a ona może się skupić na kilku zaległych projektach. 

- Dzieci pojechały z tatą na wakacje, więc nie marnuję wolnego czasu aby móc dopiąć na ostatni guzik „coś”, co już za chwilę będę mogła z dumą Wam zaprezentować - napisała Żyła na Instagramie i podzieliła się z fanami kulisami sesji zdjęciowej. 

Reklama

Była żona skoczka nie spodziewała się, że tych kilka zdjęć wywoła w sieci taką burzę - obserwujący dopatrzyli się bowiem na fotkach... ciążowego brzuszka!

"Strój ciążowy to pewnie cosik będzie", "Gratuluję Justynko. Dzidzia już niebawem" - pisali zachwyceni fani. Justyna Żyła nie skomentowała tych rewelacji, ale pod jednym z komentarzy zamieściła kilka rozbawionych ikonek. Myślicie, że coś jest na rzeczy? 

Justyna Żyła wyśmiewa Marcelinę Ziętek? Ale reakcja!

Udostępnione w sieci kulisy najnowszej sesji Justyny Żyły sprowokowały także fanów do uszczypliwości pod adresem nowej partnerki skoczka, Marceliny Ziętek. 

"Marcepan blokuje jak tylko coś jej się napisze", "Piękna dojrzała mama stokroć lepsza od jakieś gówniary bez biustu" - komentowali fani, naśmiewając się z wybranki polskiego skoczka. Sama Justyna również nie wytrzymała i skomentowała wpisy fanów rozbawioną emotikonką. 

Część obserwujących zauważa jednak, że Żyła powinna już odpuścić i skupić się na własnym życiu. Marcelina Ziętek nie reaguje bowiem na złośliwe zaczepki fanów i od pewnego czasu nie daje się już prowokować byłej żonie swojego partnera. Co myślicie o zachowaniu Justyny, przesadziła?

***
Zobacz także:


Mroczek świętuje rocznicą ślubu. Kim jest jego żona?

Marcelina Zawadzka na wakacjach z ukochanym!

Paschalska nie wytrzymała. Ostra reakcja!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje