Reklama

Reklama

Już nie tylko Kim Kardashian kusi w bikini! Która z sióstr wygląda najlepiej?

Kim Kardashian jako pierwsza zachwyciła Amerykę swoją urodą. Jednak z biegiem lat jej siostry także zyskały sporą popularność, a ich wygląd także się zmienił. Dziś jedna zachwyca bardziej od drugiej i trudno fanom podjąć decyzję, która z nich jest najpiękniejsza.

Kim Kardashian zmotywowała siostry do zmian?

Kim Kardashian to bez dwóch słów najpopularniejsza ze wszystkich sióstr całego klanu. To cała rodzina właśnie jej zawdzięcza popularność, jaką zdobyła na przestrzeni lat. 

 Nie da się również ukryć, że dużą część sławy Kim zawdzięcza temu, jak wygląda. Kobiece kształty i nietuzinkowa uroda przyciągają wzrok. 

W jej cieniu jednak zawsze były jej siostry - Kourtney i Khloe, które nie zachwycały fanów tak jak Kim. Z czasem panie zyskały też przyrodnie siostry - Kylie i Kendall. 

Gdy Kylie i Kendall dorosły, zachwyciły urodą, podobnie jak Kim, a Kourtney i Khloe postanowiły dorównać siostrom. Zaczęły pojawiać się na siłowni i zmieniły dietę. Spektakularne zmiany w wyglądzie widać najbardziej u Khloe, która schudła i zmieniła styl ubierania się. 

Teraz patrząc na zdjęcia wszystkich pań, trudno zdecydować się, która z nich jest najpiękniejsza! Zdania wśród fanów są podzielone!  

Reklama

***
Zobacz również: 


Królikowski oskarża ciotki Opozdy! Winą obarcza też kochankę teścia

Doda o kontakcie z Emilem! Nie chce przeszkadzać w śledztwie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy