Reklama

Reklama

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pokazała chłopaka! Podobny do Jarusia?

Karina Koch to jedna z bohaterek programu "Chłopaki do wzięcia" - dokumentu o mężczyznach i kobietach z małych miasteczek i wsi, którzy poszukują miłości. Karina występuje w programie wraz z bratek Stefanem i jeszcze do niedawna była singielką. Teraz jednak okazało się, że znalazła miłość!

Dokument "Chłopaki do wzięcia" emitowany jest od roku 2012 i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Jedni z najbardziej kontrowersyjnych, ale jednocześnie popularnych bohaterów jak np. Ryszard czy Jaruś mają swoje kanały na Youtube lub pojawiają się gościnnie w innych produkcjach telewizyjnych, a nawet na... galach MMA! 

Jednymi z najbardziej lubianych bohaterów programu są Karina i Stefan Koch - rodzeństwo, które ma za sobą tak dobry kontakt, że część internautów zarzucała im nawet, iż ta relacja jest zbyt bliska! Sama Karina uznała te oskarżenia za "ohydne", a teraz postanowiła zamknąć hejterom usta i pokazała swojego wybranka!

Reklama

Zobacz również: Tak wyglądała kiedyś Laluna z 'Królowych życia". Aż trudno uwierzyć!

Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia" pokazała wybranka!

Karina i Stefan z "Chłopaków do wzięcia" mają swoje konto na Facebooku, gdzie regularnie publikują posty i zdjęcia z życia prywatnego. Teraz pojawił się tam filmik z YouTube podpisany "Karinka ma chłopaka. Poznajcie go! Z nim zawsze uśmiechnięta".

Karina Koch zdradziła, że jej wybranek ma na imię Grzesiek, a zdjęcie, które dodatkowo zamieściła jest dowodem na to, że jest z nim naprawdę szczęśliwa. 

Fani momentalnie zasypali Karinę komentarzami, gratulując jej nowej miłości:

- "Ale fajnie się ułożyło Ty masz swoją połówkę i Twój brat cieszę się razem z Wami życzę Wam wszystkiego najlepszego", "Super że jesteście w końcu szczęśliwi", "O Karinka Ty znalazłaś miłość superowo", "Podobny do Jarka , lepsza wersja trochę",  "Powodzenia w miłości" - piszą, zwracając uwagę na fakt, że nowy wybranek Kariny przypomina innego bohatera programu  "Chłopaków do wzięcia", Jarka Mergnera.  

Brat Kariny, Stefan Koch również jest już zajęty - ma dziewczynę i stara się układać sobie życie. 

- zdradził bohater programu. 

Zobacz również:

Małgorzata Tomaszewska to gwiazda TVP. Ma na koncie wiele wpadek! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chłopaki do wzięcia | Karina Koch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy