Reklama

Reklama

Karolina z "Big Brothera" pochwaliła się fotkami z wakacji!

Karolina Pachniewicz z programu "Big Brother" skończyła 42 lata, ale fotki, które regularnie wrzuca na Instagrama, zdają się temu przeczyć. Teraz pochwaliła się fanom zdjęciami z wakacji w Portugalii i można odnieść wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał!

Karolina Pachniewicz był najmłodszą uczestniczką pierwszej edycji "Big Brothera". Choć dzięki programowi zyskała sporą popularność i sympatię widzów, to po latach przyznała, że ogromnie ją to zaskoczyło, a nawet przerosło. Zapewne dlatego postanowiła więc zniknąć z show biznesu i... słuch o niej zaginął. Co robi dziś? 

Karolina mieszka obecnie w Wielkiej Brytanii wraz z partnerem i dwoma uroczymi pieskami. Jej pasją jest gotowanie, malowanie oraz urządzanie wnętrz. Para mieszka w pięknym domu, który Karolina urządziła w stylu boho i wypełniła przedmiotami z duszą. Na ścianach wiszą namalowane przez nią obrazy, lustra w grubych, starych ramach, w salonie stoi stary, wiklinowy fotel, a kuchnia wypełniona jest przedmiotami w stylu retro. 

Jakiś czas temu Karolina pochwaliła się także, że... została babcią. Córka jej partnera urodziła córeczkę, Delilah, którą Karolina nazywa ukochaną wnuczką. 

Zobacz również: Sylwia Bomba powiedziała córce, że jej ojciec nie żyje. Oto reakcja dziewczynki 

Reklama

Karolina z "Big Brothera" pochwaliła się fotkami z wakacji. Bardzo się zmieniła?

Dziś Karolina pochwaliła się fanom serią fotek z wakacji. Była uczestniczka "Big Brothera" wybrała się do Lizbony, gdzie sporo zwiedzała i, jak sama przyznała, łapała inspiracje:

- napisała. 

Swoją drogą trzeba przyznać, że czas się dla Karoliny zatrzymał, nie sądzicie?

Zobacz również:

Rafał Brzozowski o disco polo na Eurowizji. Jest zwolennikiem?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pachniewicz | Big Brother

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy